Intencje mszalne


NIEDZIELA 04.12.2022 r.
II Niedziela Adwentu


NIEDZIELA 04.12.2022 r.
8:00 G. ++ Annę i Jana
9:30 D. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Jakuba z okazji 5 rocznicy urodzin
11:00 G. + Jacka Wrońskiego
12:30 D. ++ Helenę, Zofię z rodziny Kowaczidis
16:00 G. Nieszpory

PONIEDZIAŁEK 05.12.2022 r.
17:00 G. ++ Ludwikę, Edwarda, Zbigniewa i zmarłych z rodziny
18:00 D. ++ Helenę i Sulejmana Aleksandrowiczów

WTOREK 06.12.2022 r.
17:00 G. ++ Mikołaja, Genowefę, Jana, Kazimierza, Józefa z rodziny Ciesielskich

ŚRODA 07.12.2022 r.
17:00 G. ++ O spokój duszy Zdzisława Basandowskiego i Stanisławy Rych, ofiarują Wanda, Patryk i Mirosława
18:00 D. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Marty z okazji urodzin

CZWARTEK 08.12.2022 r.
17:00 G. ++ Zenona Majchrzak, rodziców: Leona, Władysławę Becela, Czesławę i Mariana Pietnala
18:30 D. ++ Stanisławę Kraus, ofiaruje róża pani Elżbiety Niedźwiedź

PIĄTEK 09.12.2022 r.
17:00 G. + Stefana Stanisławskiego w 2 rocznicy śmierci
18:00 D. O łaskę zdrowia i cierpliwość w chorobie dla Ryszarda

SOBOTA 10.11.2022 r.
17:00 G. + Stanisławę Dereń

NIEDZIELA 11.12.2022 r.
8:00 G. + Halinę Stańczak w 1 rocznicy śmierci
9:30 D. ++ Jana Krauz, w 70 rocznicy śmierci i Marię
11:00 G. + Jana Kujawę
12:30 D. + Józefa Niwę w rocznicy śmierci i zmarłych rodziców i rodzeństwo


NIEDZIELA 27.11.2022 r.
I Niedziela Adwentu


NIEDZIELA 27.11.2022 r.
8:00 G. + Czesława Kozakiewicz
9:30 D. + Elżbietę Żygadło w 2 rocznicę śmierci
11:00 G. W intencji Andrzeja Rosiak w 70 rocznicę urodzin z prośbą o łaskę Bożą na dalsze lata życia
12:30 D. + Rozalię Boczkowską w 3 rocznicę śmierci

PONIEDZIAŁEK 28.11.2022 r.
12:00 G. + Stanisława Kozakiewiecz – pogrzebowa
17:00 G. + Stanisławę Dereń
18:00 D. + Stanisława Gozdek

WTOREK 29.11.2022 r.
17:00 G. + Ignacego Pachołek

ŚRODA 30.11.2022 r.
17:00 G. W 3 rocznicę urodzin Daniela i w intencji rodziców
18:00 D. ++ Męża Stanisława i rodziców: Teresę, Józefa i zmarłych z rodziny

CZWARTEK 01.12.2022 r.
17:00 G. ++ Karolinę i Władysława Kozakiewicz

PIĄTEK 02.12.2022 r.
17:00 G. + Barbarę Pachołek, ofiarują koleżanki i koledzy z AWF we Wrocławiu
18:30 D. ++ Z rodziny Pachołek, rodziców, dziadków i brata

SOBOTA 03.11.2022 r.
16:30 G. Różaniec
17:00 G. + Barbarę w 6 rocznicę śmierci, Stanisława w 8 rocznicę śmierci Skrok, Andrzeja, Mieczysławę Gawlik, Władysława i Anielę Skrok

NIEDZIELA 04.12.2022 r.
8:00 G. ++ Annę i Jana
9:30 D. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Jakuba z okazji 5 rocznicy urodzin
11:00 G. + Jacka Wrońskiego
12:30 D. ++ Helenę, Zofię, zmarłych z rodziny Kowaczidis


NIEDZIELA 20.11.2022 r.
XXXIV Niedziela Zwykła


NIEDZIELA 20.11.2022 r. Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata
8:00 G. ++ Joannę Szymków, Karolinę Kozakiewicz i zmarłych z rodziny
9:30 D. ++ O spokój duszy i wieczne zbawienie dla Stanisławy Rydz i Zdzisława Baszandowskiego ofiarują Cybulscy
11:00 G. O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Kalinki z okazji 6 rocznicy urodzin i Szymona z okazji 4 rocznicy urodzin i ich rodziców
12:30 D. + Pawła Piekarskiego w 9 rocznicę śmierci

PONIEDZIAŁEK 21.11.2022 r.
17:00 G. ++ Józefa Nagler, rodziców i rodzeństwo z obu stron

WTOREK 22.11.2022 r.
17:00 G. ++ Janusza i Zbigniewa Rudzkich i zmarłych z rodziny

ŚRODA 23.11.2022 r.
17:00 G. W intencji Bogu wiadomej
18:00 D. Dziękczynna w 50 rocznicę urodzin Ireny, z prośbą o łaskę Bożą na dalsze lata życia dla niej i jej rodziny

CZWARTEK 24.11.2022 r.
17:00 G. + Ryszarda Łapa

PIĄTEK 25.11.2022 r.
16:00 G. Chrzest Lena Oliwia Czeraszewska
17:00 G. ++ Z rodziny Sakowskich i Różowskich
18:00 D. ++ Janinę, Wiesława Makowskich i zmarłych z rodziny

SOBOTA 26.11.2022 r.
17:00 G. ++ Józefę i Czesława Malawskich, rodziców i rodzeństwo

NIEDZIELA 27.11.2022 r.
8:00 G. + Czesława Kozakiewicz
9:30 D. + Elżbietę Żygadło w 2 rocznicy śmierci
11:00 G. W intencji Andrzeja Rosiak w 70 rocznicy urodzin z prośbą o łaskę Bożą na dalsze lata życia
12:30 D. + Rozalię Boczkowską w 3 rocznicy śmierci


NIEDZIELA 13.11.2022 r.
XXXIII Niedziela Zwykła


NIEDZIELA 13.11.2022 r.
8:00 G. + Tadeusza Micygała
9:30 D. 1/ Za parafian, 2/ + Władysław Tokarz
11:00 G. + W 10 rocznicę śmierci Jana Walisiuka
12:30 D. ++ Stefana, Mariannę, Ryszarda, Rafała, Helenę, Teresę
Chrzest:
– Artur Henryk Przytuła,
– Tymoteusz Kalinowski,
– Maksymilian Pawełczyk

PONIEDZIAŁEK 14.11.2022 r.
17:00 G. + Jacka Wrońskiego

WTOREK 15.11.2022 r.
17:00 G. ++ Matyldę, Kazimierza Chabło zmarłych z rodziny Dereń Bernacki

ŚRODA 16.11.2022 r.
17:00 G. ++ Jana i zmarłych z rodziny Hołowatych i Maderów
18:00 D. + Za dusze w czyśćcu cierpiące o dar życia wiecznego

CZWARTEK 17.11.2022 r.
17:00 G. ++ Janinę Ignacego Pachołek ich rodziców i zmarłych z rodziny

PIĄTEK 18.11.2022 r.
17:00 G. ++ Władysława, Katarzynę, Mariana, Honoratę, Marię, Rozalię oraz ich rodziców
18:00 D. ++ Rodziców Daniela i Justynę Mosiołek

SOBOTA 19.11.2022 r.
17:00 G. + W 1 rocznicę śmierci Genowefy Przezdzięk

NIEDZIELA 20.11.2022 r.
8:00 G. ++ Joannę Szymków, Karolinę Kozakiewicz i zm. z rodziny
9:30 D. ++ O spokój duszy i wieczne zbawienie dla Stanisławy Rydz i Zdzisława Baszandowskiego ofiarują Cybulscy
11:00 G. O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Kalinki z okazji 6 rocznicę urodzin i Szymona z okazji 4 rocznicę urodzin i ich rodziców
12:30 D. + Pawła Piekarskiego w 9 rocznicę śmierci


NIEDZIELA 06.11.2022 r.
XXXII Niedziela Zwykła


NIEDZIELA 06.11.2022 r.
8:00 G. ++ Rodziców: Józefa w 10 rocznicę śmierci, Genowefę Rybak, dusze wszystkich zmarłych z ich rodzin
9:30 D. ++ Stefana Błaszczyk w 3 rocznicę śmierci i syna Pawła
11:00 G. ++ Z rodziny Dziechciarków i Zawiejów
12:30 D. + W 11 rocznicę śmierci Mariana Szczęch
16:00 G. Nieszpory

PONIEDZIAŁEK 07.11.2022 r.

WTOREK 08.11.2022 r.
17:00 G. ++ Leona, Katarzynę, Wojciecha, Jakubek, Stanisławę, Antoniego Bartosiewicz

ŚRODA 09.11.2022 r.
17:00 G. ++ Bolesława, Weronikę Wrońskich, syna Jacka i zmarłych z rodziny
18:00 D. ++ Z rodziny Gil, Pązik, Tondel, Skowrońskich

CZWARTEK 10.11.2022 r.
17:00 G. ++ Joannę i Jana Szymków oraz ich rodziców

PIĄTEK 11.11.2022 r.
9:30 D. + Mamę, Barbarę Kucharzyk
11:00 G. W intencji Ojczyzny

SOBOTA 12.11.2022 r.
17:00 G. ++ Mieczysława, Rozalię, Władysława i ich rodziców

NIEDZIELA 13.11.2022 r.
8:00 G. + Tadeusza Micygała
9:30 D. 1/ Za parafian, 2/ + Władysław Tokarz
11:00 G. W 10 rocznicę śmierci Jana Walisiuka
12:30 D. + Stefana, Mariannę, Ryszarda, Rafała, Helenę, Teresę
Chrzest:
– Artur Henryk Przytuła,
– Tymoteusz Kalinowski,
– Maksymilian Pawełczyk


NIEDZIELA 30.10.2022 r.
XXXI Niedziela Zwykła


NIEDZIELA 30.10.2022 r.
8:00 G. Za parafian
9:30 D. O Boże błogosławieństwo dla dzieci z róży różańcowej i ich rodziców
11:00 G. ++ Józefę, Jana, rodziców z obu stron
12:30 D. ++ Ciocię, siostrę zakonną Mariannę i zmarłych księży oraz zmarłych z rodziny
Chrzest:
– Alicja Obstarczyk,
– Gustaw Potasiak.
16:00 G. Nabożeństwo różańcowe

PONIEDZIAŁEK 31.10.2022 r.
17:00 G. + Cecylię Dąbrowską

WTOREK 01.11.2022 r. Wszystkich Świętych
8:00 G. ++ Rodziców i rodzeństwo
9:30 D. ++ Tadeusza i Zofię Żurek
11:30 D. Za wszystkich wiernych zmarłych
14:00 G. Za wszystkich wiernych zmarłych

ŚRODA 02.11.2022 r. Wszystkich Wiernych Zmarłych
15:00 K. Wypominki i Msza św.
16:30 G. Wypominki i Msza św.

CZWARTEK 03.11.2022 r.
16:30 G. Wypominki i Msza św.
18:00 D. Wypominki i Msza św.

PIĄTEK 04.11.2022 r.
17:00 G. ++ Jacka jego rodziców i Jana, Stanisławę Dereń
18:30 D. ++ Tadeusza, jego rodziców i rodzeństwo

SOBOTA 05.11.2022 r.
16:30 G. Wypominki i Msza św.
18:00 D. Wypominki i Msza św.

NIEDZIELA 06.11.2022 r.
8:00 G. ++ Rodziców, Józefa w 10 rocznicę śmierci , Genowefę Rybak, dusze wszystkich zmarłych z ich rodzin
9:30 D. ++ Stefana Błaszczyk w 3 rocznicę śmierci i syna Pawła
11:00 G ++ Z rodziny Dziechciarków i Zawiejów
12:30 D. + W 11 rocznicę śmierci Mariana Szczęch
16:00 G. Nieszpory


NIEDZIELA 23.10.2022 r.
XXX Niedziela Zwykła


NIEDZIELA 23.10.2022 r.
8:00 G. ++ Z róży p. Bronisławy Nagler i ich rodzin
9:30 D. W I rocznicę zawiązania się II róży różańca z prośbą o wytrwałość w modlitwie i Boże błogosławieństwo dla wszystkich jej członków
11:00 G. ++ Z rodziny Boguszów, Zychów, Szotów i Sidorowiczów
12:30 D. W 65 rocznicę ślubu Marii i Romana Jakubiak
Chrzest:
– Aleksander Góra,
– Julia Teresa Dąbrowska,
– Bianka Belof,
– Zofia Aleksandra Galuś
16:00 G. Różaniec

PONIEDZIAŁEK 24.10.2022 r.
8:00 G. + Ryszarda Łapę

WTOREK 25.10.2022 r.
9:00 G. ++ Stefanię i Edwarda Rutka i rodzeństwo

ŚRODA 26.10.2022 r.
17:00 G ++ Marię Niedźwiecką w 33 rocznicę śmierci, Rafała, Zbigniewa, Czesława
18:30 D. W intencji dzieci z okazji ich urodzin, wnuka, i za całą rodzinę

CZWARTEK 27.10.2022 r.
17:00 G. ++ Stanisława, Marię Włodyka i ich rodziców

PIĄTEK 28.10.2022 r.
17:00 G. + Przemysława
18:30 D. ++ Z rodziny Wszelaków, Półtoraków i Pliszewskich

SOBOTA 29.10.2022 r.
17:00 G. ++ Władysława Głucha, rodziców z obu stron i rodzeństwo

NIEDZIELA 30.10.2022 r.
8:00 G. Za parafian
9:30 D. O Boże błogosławieństwo dla dzieci z róży różańcowej i ich rodziców
11:00 G. ++ Józefę, Jana, rodziców z obu stron
12:30 D. ++ Ciocię, siostrę zakonną Mariannę i zmarłych księży oraz zmarłych z rodziny
Chrzest:
– Alicja Obstarczyk,
– Gustaw Potasiak
16:00 G. Różaniec


NIEDZIELA 16.10.2022 r.
XXIX Niedziela Zwykła


NIEDZIELA 16.10.2022 r.
8:00 G. ++ Wojciecha, Katarzynę, Leona Jakubek, Stanisławę, Antoniego Bartosiewicz
9:30 D. ++ Antoniego, Franciszkę, Cecylię, Lucjana, Zygmunta, Włodzimierza, Stefana, Tadeusza Rosińskich
11:00 G. ++ Z róży Pani Marii Chabło i ich rodzin
12:30 D. Z podziękowaniem za łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Marty i Mariusza z okazji 18 rocznicę ślubu
Chrzest:
– Anna Szcześniak,
– Zofia Rodowicz
16:00 G. Nabożeństwo różańcowe

PONIEDZIAŁEK 17.10.2022 r.
17:00 G. W pewnej intencji

WTOREK 18.10.2022 r.
16:30 G. Różaniec

ŚRODA 19.10.2022 r.
17:00 G. W intencji 29 rocznicę urodzin Stanisława Choińskiego, żony Wiktorii i syna Witolda
18:30 D. O zdrowie i błogosławieństwo Boże oraz opiekę Matki Najświętszej dla Doroty

CZWARTEK 20.09.2022 r.
17:00 G. ++ Janinę i Ignacego Pachołek i ich rodziców

PIĄTEK 21.10.2022 r.
17:00 G. + Józefa Nagler
18:30 D. W intencji Urszuli o łaskę zdrowie i błogosławieństwo Bożego

SOBOTA 22.10.2022 r.
17:00 G. W 30 rocznicę ślubu Jolanty i Jarosława Jasińskich
18:00 D. Godzina Uwielbienia

NIEDZIELA 23.10.2022 r. Niedziela Misyjna
8:00 G. ++ Z róży Pani Bronisławy Nagler i ich rodzin
9:30 D. W 1 rocznicę zawiązania się 2 róży różańca z prośbą o wytrwałość w modlitwie i Boże błogosławieństwo dla wszystkich jej członków
11:00 G. ++ Z rodziny Boguszów, Zychów, Szotów i Sidorowiczów
12:30 D. W 65 rocznicę ślubu Marii i Romana Jakubiak
Chrzest:
– Aleksander Góra,
– Julia Teresa Dąbrowska,
– Bianka Belof,
– Zofia Aleksandra Galuś
16:00 G. Różaniec


NIEDZIELA 09.10.2022 r.
XXVIII Niedziela Zwykła


NIEDZIELA 09.10.2022 r.
8:00 G. ++ Z róży Pani Teresy Smolak i ich rodzin
9:30 D. ++ Annę, Józefa, ich synów i wnuka
11:00 G. ++ Franciszka Januszewicz w 1 rocznicę śmierci i ojca Wincentego
12:30 D. ++ Jana, Stefana, Pawła, Małgorzatę
16:00 G. Nabożeństwo różańcowe

PONIEDZIAŁEK 10.10.2022 r.
17:00 G. + Stefana Mokrzyckiego

WTOREK 11.10.2022 r.
17:00 G. ++ Księży pracujących w parafii

ŚRODA 12.10.2022 r.
17:00 G. ++ Aleksandra i Stanisławę Marszałek
18:30 D. ++ Jana Kaśków i jego rodziców Władysława i Teklę, rodzeństwo Marię i Janinę

CZWARTEK 13.09.2022 r.
17:00 G. + Stanisławę Dereń
17:30 G. Różaniec fatimski

PIĄTEK 14.10.2022 r.
16:00 G. Chrzest Elena Janina Stańczyk
17:00 G. ++ Włodzimierza, Bronisława, Zofię Kornal, Michała Zofię Wołoskowską i zmarłych z rodziny
18:30 D. ++ Reginę i Franciszka Owczarek i zmarłych z rodziny

SOBOTA 15.10.2022 r.
17:00 G. ++ Antoniego i Władysława o łaskę zbawienia

NIEDZIELA 16.10.2022 r.
8:00 G. ++ Wojciecha, Katarzynę, Leona Jakubek, Stanisławę, Antoniego Bartosiewicz
9:30 D. + Antoniego, Franciszkę, Cecylię, Lucjana, Zygmunta, Włodzimierza, Stefana, Tadeusza Rosińskich
11:00 G. ++ Z róży Pani Marii Chabło i ich rodzin
12:30 D. Z podziękowaniem za łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Marty i Mariusza z okazji 18 rocznicę ślubu
Chrzest:
– Anna Szeniak,
– Zofia Rodowicz.
16:00 G. Różaniec


NIEDZIELA 02.10.2022 r.
XXVII Niedziela Zwykła


NIEDZIELA 02.10.2022 r.
8:00 G. ++ Z Róży pani Józefy Micygała i ich rodzin
9:30 D. + Jana Kaśków w rocznicę śmierci
11:00 G. + Jacka Wrońskiego
Chrzest:
– Gabriel Ignacy Gaweł
12:30 D. W 20 rocznicę małżeństwa Doroty i Tomasza Krzysztof dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże
16:00 G. Nabożeństwo różańcowe
18:00 D. Nabożeństwo różańcowe

PONIEDZIAŁEK 03.10.2022 r.
16:30 G. Różaniec

WTOREK 04.10.2022 r.
16:30 G. Różaniec

ŚRODA 05.10.2022 r.
17:00 G. W 75 rocznicę urodzin Bronisławy dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże
18:00 D. W 45 rocznicę urodzin Małgorzaty dziękczynno – błagalna

CZWARTEK 06.09.2022 r.
9:00 G. O zdrowie dla rodziny Suseł i Berlickich
16:30 G. Różaniec

PIĄTEK 07.10.2022 r.
17:00 G. ++ Z rodziny Zalewskich, Olszewskich, Śmichura i Dobrzyńskich
18:30 D. ++ Rodziców Sabinę, Józefa Jakubiak i ich rodziców

SOBOTA 08.10.2022 r.
16:00 G. Chrzest Zbyszko Gatkowski
16:30 G. Różaniec
17:00 G. ++ W rocznicę śmierci Matyldy Chabło i rodziców

NIEDZIELA 09.10.2022 r.
8:00 G. ++ Z róży pani Teresy Smolak i ich rodzin
9:30 D. ++ Annę, Józefa ich synów i wnuka
11:00 G. ++ Franciszka Januszewicz w 1 rocznicę śmierci i ojca Wincentego
12:30 D. ++ Jana, Stefana, Pawła, Małgorzatę
16:00 G. Różaniec


NIEDZIELA 27.09.2022 r.
XXVI Niedziela Zwykła


NIEDZIELA 25.09.2022 r.
8:00 G. + W 3 rocznicę śmierci Genowefy Grela
9:30 D. ++ Helenę, Mariannę, Krzysztofa Kowalskich
11:00 G. Z okazji 7 rocznicę ślubu Kasi i Tomka oraz w intencji Kalinki i Szymona
12:30 D. O Boże błogosławieństwo i opiekę na dalsze lata dla Anity i Rafała Czekielów w 20 rocznicę ślubu
Chrzest:
– Jakub Kataryńczuk,
– Mikołaj Dominik Nowakowski,
– Alicja Krystyna Musiał

PONIEDZIAŁEK 26.09.2022 r.

WTOREK 27.09.2022 r.
17:00 G. ++ Męża Antoniego, w 4 rocznicę śmierci i zmarłych z obu stron
18:00 D. ++ Józefa Grabowskiego w rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny

ŚRODA 28.09.2022 r.
17:00 G. ++ Wacława i Stanisława Jagodów
18:00 D. O dar nieba dla Zofii i zmarłych z rodziny Zielińskich

CZWARTEK 29.09.2022 r.
17:00 G. W 60 rocznicę urodzin Małgorzaty, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże

PIĄTEK 30.09.2022 r.
17:00 G. ++ z rodziny Herod i Glizickich
18:00 D. W 4 rocznicę urodzin Franciszka o zdrowie i błogosławieństwo Boże

SOBOTA 01.10.2022 r.
15:30 G. + W 30 rocznicę śmierci Wiesława Bill
16:30 G. Różaniec
17:00 G. ++ Władysława w rocznicę śmierci i jego rodziców
18:00 D. Różaniec

NIEDZIELA 02.10.2022 r.
8:00 G. ++ Z róży p. Józefy Micygała i ich rodzin
9:30 D. + Jana Kaśków w rocznicę śmierci
11:00 G + Jacka Wrońskiego
Chrzest:
– Gabriel Ignacy Gaweł
12:30 D. 20 rocznicę małżeństwa Doroty i Tomasza Krzysztof dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże
16:00 G. Różaniec


NIEDZIELA 18.09.2022 r.
XXV Niedziela Zwykła


NIEDZIELA 18.09.2022 r.
8:00 G. + Leokadię w 28 rocznicę śmierci
9:30 D. + Szczepana Kierzek w 34 rocznicę śmierci
11:00 G. + Danielę Dębowską w 21 rocznicę śmierci
12:30 D. W 40 rocznicę ślubu Wiesławy i Stanisława Nawrot w podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo

PONIEDZIAŁEK 19.09.2022 r.
17:00 G. Dziękczynna za dar sakramentu małżeństwa Małgorzaty i Marka

WTOREK 20.09.2022 r.
17:00 G. ++ Eugeniusza Pachołek w 26 rocznicę śmierci i Krystynę Pachołek

ŚRODA 21.09.2022 r.
17:00 G. W 50 rocznicę urodzin Agnieszki dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże
18:00 D. ++ Stefana Wszelak w 22 rocznicę śmierci, rodziców i rodzeństwa

CZWARTEK 22.09.2022 r.
17:00 G. ++ Stanisławę i Aleksandra Marszałek ich rodziców i rodzeństwo
17:30 G. + Józefa Nagler

PIĄTEK 23.09.2022 r.
17:00 G. + Ryszarda Łapę
18:00 D. + Wojciecha Lipczyńskiego

SOBOTA 24.09.2022 r.
17:00 G. Dziękczynna w 25 rocznicę z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata trwania małżeństwa Anny i Tomasza Solskich
18:00 D. W 90 rocznicę urodzin mamy Ireny Jaworskiej

NIEDZIELA 25.09.2022 r.
8:00 G. W 3 rocznicę śmierci Genowefy Grela
9:30 D. ++ Helenę, Mariannę, Krzysztofa Kowalskich
11:00 G. Z okazji 7 rocznicę ślubu Kasi i Tomka oraz w int Kalinki i Szymona
12:30 D. O Boże błogosławieństwo i opiekę na dalsze lata dla Anity i Rafała Czekielów w 20 rocznicę ślubu
Chrzest:
– Jakub Kataryńczuk,
– Mikołaj Dominik Nowakowski,
– Alicja Krystyna Musiał


NIEDZIELA 11.09.2022 r.
XXIV Niedziela Zwykła


NIEDZIELA 11.09.2022 r.
8:00 G. + ks. Eugeniusza Mitek
9:30 D. Za parafin odpustowa
11:00 G. ++ Franciszka Szumigalskiego w rocznicę śmierci i Janinę.
12:30 D. W 2 rocznicę urodzin Oliwi o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej

PONIEDZIAŁEK 12.09.2022 r.
9:00 G. O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla rodziców

WTOREK 13.09.2022 r.
17:00 G. ++ Stanisławę w 2 rocznicę śmierci i Jana Urban
17:30 G. Nowenna fatimska

ŚRODA 14.09.2022 r.
17:00 G ++ Stanisława i Annę Zielińskich i zmarłych z rodziny
18:00 D. O zdrowie i błogosławieństwo Boże w 50 rocznicę urodzin Iwony Komornickiej

CZWARTEK 15.09.2022 r.
17:00 G. O wstawiennictwo Boże dla rodziny Zawiejów

PIĄTEK 16.09.2022 r.
Pielgrzymka Archidiecezji Wrocławskiej na Jasną Górę

SOBOTA 17.09.2022 r.
17:00 G. ++ W 20 rocznicę śmierci Tadeusza i 1 rocznicę śmierci Genowefy
18:00 D. W 35 rocznicę małżeństwa Małgorzaty i Edwarda Kropidło

NIEDZIELA 18.09.2022 r.
8:00 G. + Leokadię w 28 rocznicę śmierci
9:30 D. + Szczepana Kierzek w 34 rocznicę śmierci
11:00 G + Danielę Dębowską w 21 rocznicę śmierci
12:30 D. W 40 rocznicę ślubu Wiesławy i Stanisława Nawrot w podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo


NIEDZIELA 04.09.2022 r.
XXIII Niedziela Zwykła


NIEDZIELA 04.09.2022 r.
8:00 G. + Czesławę Stawiarską
9:30 D. ++ Stefana, Helenę, Pawła, Stefana
11:00 G. W intencji Marcina w 8 rocznicy urodzin, z prośbą o zdrowie błogosławieństwo Boże i mocną wiarę
12:30 D. O Boże błogosławieństwo i światło Ducha Świętego dla Juli, Jana, Hani
Chrzest:
– Mikołaj Tymon Dobrowolski,
– Emilia Hanna Mordaszewska

PONIEDZIAŁEK 05.09.2022 r.
17:00 G. W intencji Magdy i Mateusza w 1 rocznicę ślubu i za ich synka Kubusia

WTOREK 06.09.2022 r.
17:00 G. ++ Karolinę Kozakiewicz i Władysława

ŚRODA 07.09.2022 r.
17:00 G. + Stefana Stanisławskiego o łaskę Miłosierdzia Bożego
18:00 D. ++ Elżbietę i Andrzeja Komadów

CZWARTEK 08.09.2022 r.
17:00 G. + Marię Sakowską

PIĄTEK 09.09.2022 r.
17:00 G. + Stanisławę Dereń
18:00 D. + Edytę Wszelak w 18 rocznicy śmierci

SOBOTA 10.09.2022 r.
9:00 G. ++ Stanisławę i Piotra

NIEDZIELA 11.09.2022 r.
8:00 G. + ks. Eugeniusza Mitek
9:30 D. Za parafin odpustowa
11:00 G. ++ Franciszka Szumigalskiego w rocznicę śmierci i Janinę
12:30 D. W 2 rocznicę urodzin Oliwii, o zdrowie Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej


NIEDZIELA 28.08.2022 r.
XXII Niedziela Zwykła


NIEDZIELA 28.08.2022 r.
8:00 G. ++ Jolantę i Tomasza w 13 rocznicę śmierci
9:30 D. W 35 rocznicę ślubu Małgorzaty i Wojciech Bil dziękczynna za otrzymane łaski
11:00 G. ++ Michała Wołoskowskiego w rocznicę śm i Zofię
Chrzest:
– Krzysztof Tymon Grębosz
12:30 D. ++ Feliksa, Stanisława, Józefa Antos, Marzenę Lodzińską i zmarłych z rodziny
Chrzest:
– Maria Agnieszka Skowronek,
– Wiktor Nowak

PONIEDZIAŁEK 29.08.2022 r.
17:00 G. + Mieczysława

WTOREK 30.08.2022 r.
17:00 G. ++ Józefę i Jana Chabło

ŚRODA 31.08.2022 r.
17:00 G. W 17 rocznicę urodzin Filipa i w intencji rodziców
18:00 D. + Tadeusza Ozimek

CZWARTEK 01.09.2022 r.
17:00 G. + Ryszarda Rudzkiego

PIĄTEK 02.09.2022 r.
17:00 G. + Jacka Wrońskiego
18:30 D. + Bronisława Osińskiego

SOBOTA 03.09.2022 r.
16:30 G. Różaniec
17:00 G. ++ Piotra i Stanisławę

NIEDZIELA 04.09.2022 r.
8:00 G. + Czesławę Stawiarską
9:30 D. ++ Stefana, Helenę, Pawła, Stefana
11:00 G. W intencji Marcina w 8 rocznicę urodzin z prośbą o zdrowie błogosławieństwo Boże i mocną wiarę
12:30 D. O Boże błogosławieństwo i światło Ducha Świętego dla Juli, Jana, Hani
Chrzest:
– Mikołaj Tymon Dobrowolski,
– Emilia Hanna Mordarzewska


NIEDZIELA 21.08.2022 r.
XXI Niedziela Zwykła


NIEDZIELA 21.08.2022 r.
8:00 G. ++ Katarzynę, Wojciecha, Leona Jakubek, Stanisławę, Antoniego Bartosiewicz
9:30 D. + Zygmunta Jakubiak
11:00 G. + Józefa Nagler
Chrzest:
– Krzysztof Tymon Grębosz
12:30 D. ++ Jana, Katarzynę, Ryszarda, Jolantę Wojtuń
Chrzest:
– Jan Wrzaszcz

PONIEDZIAŁEK 22.08.2022 r.
17:00 G. + Jana Krajewskiego w rocznicę śmierci (ofiaruje Teresa Krajewska)

WTOREK 23.08.2022 r.
17:00 G. + Lilię Choniawko w rocznicę śmierci

ŚRODA 24.08.2022 r
17:00 G. + Ryszarda Łapę
18:00 D. ++ W 1 rocznicę śmierci mamy Janiny Iwko i 25 rocznicę śmierci Józefa

CZWARTEK 25.08.2022 r.
17:00 G. W intencji Bogu wiadomej

PIĄTEK 26.08.2022 r. NMP Częstochowskiej
17:00 G. ++ Annę, Piotra, Stanisława, Andrzeja
18:00 D. + Stefana Błaszczyk

SOBOTA 27.08.2022 r.
17:00 G. ++ Grzegorza, Pawła, Marię i zmarłych z rodziny

NIEDZIELA 28.08.2022 r.
8:00 G. ++ Jolantę i Tomasza w 13 rocznicę śmierci
9:30 D. W 35 rocznicę ślubu Małgorzaty i Wojciech Bil dziękczynna za otrzymane łaski
11:00 G. ++ Michała Wołoskowskiego w rocznicę śmierci i Zofię
12:30 D. ++ Feliksa, Stanisława, Józefa Antos, Marzenę Lodzińską i zmarłych z rodziny
Chrzest:
– Maria Agnieszka Skowronek,
– Wiktor Nowak


NIEDZIELA 14.08.2022 r.
XX Niedziela Zwykła


NIEDZIELA 14.08.2022 r.
8:00 G. ++ Rodziców Tadeusza i Józefę Bogusz, Władysława i Stanisławę Sidorowicz i zmarłych rodziców
9:30 D. W 18 rocznicę urodzin Tadeusza Lipińskiego
11:00 G. ++ Władysława Putyrę, rodziców, rodzeństwo i Stanisława
Chrzest:
– Leon Tomasz Toczek
12:30 D. W 85 rocznicę urodzin Marii Jakubiak
Chrzest:
– Wojciech Jagodziński

PONIEDZIAŁEK 15.08.2022 r. Wniebowzięcie NMP
8:00 G. ++ Eugeniusza Bożek i Genowefę Ciesielską
9:30 D. Za parafian
11:00 G. W int Marii z okazji imienin i urodzin o potrzebne łaski dla niej i jej rodziny
12:30 D. ++ Stanisławę, Leszka, Andrzeja Rzeplińskich

WTOREK 16.08.2022 r.

ŚRODA 17.08.2022 r.
17:00 G. + Stanisława Krawczyk w 8 rocznicę śm.
18:00 D. ++ Krystynę Kozłowską i Leszka

CZWARTEK 18.08.2022 r.
17:00 G. W intencji Tadeusza Choińskiego w 23 rocznicę urodzin

PIĄTEK 19.08.2022 r.
17:00 G. O spokój duszy Władysława Głucha w 11 rocznicę śm.
18:00 D. ++ Lucjana, Jana, Krzysztofa Jakubiak

SOBOTA 20.08.2022 r.

NIEDZIELA 21.08.2022 r.
8:00 G. ++ Katarzynę, Wojciecha, Leona Jakubek, Stanisławę, Antoniego Bartosiewicz
9:30 D. + Zygmunta Jakubiak
11:00 G. + Józefa Nagler
Chrzest:
– Krzysztof Tymon Grębosz
12:30 D. ++ Jana, Katarzynę, Ryszarda, Jolantę Wojtuń
Chrzest:
– Jan Wrzaszcz


NIEDZIELA 07.08.2022 r.
XIX Niedziela Zwykła


NIEDZIELA 07.08.2022 r.
8:00 G. + Stanisława Jasińskiego
9:30 D. ++ Dziadków i rodziców, teściów, siostry , szwagra i potrzebujących modlitwy z rodziny
11:00 G. W 5 rocznicę ślubu Moniki i Krzysztofa Grycz
12:30 D. W 2 rocznicę urodzin Aleksandra Hawryluk
16:00 G. Nieszpory

PONIEDZIAŁEK 08.08.2022 r.
9:00 G. ++ Karolinę i Władysława Kozakiewicz

WTOREK 09.08.2022 r.

ŚRODA 10.08.2022 r.
17:00 G. + Stanisławę Dereń
18:00 D. O zdrowie i błogosławieństwo Boże z okazji urodzin

CZWARTEK 11.08.2022 r.
17:00 G. ++ Annę, Tadeusza Kulasik, zmarłych z rodziny Kulasik, Wilgosz, Horzela, Fiedor

PIĄTEK 12.08.2022 r.
17:00 G. + Artura Semeniuk
18:00 D. ++ Ewę Wszelak, w 4 rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny

SOBOTA 13.08.2022 r.
17:00 G. ++ Z rodziny Włodarkiewicz
17:30 G. Nowenna fatimska

NIEDZIELA 14.08.2022 r.
8:00 G. ++ Rodziców Tadeusza i Józefę Bogusz, Władysława i Stanisławę Sidorowicz i zmarłych rodziców
9:30 D. W 18 rocznicę urodzin Tadeusza Lipińskiego
11:00 G. ++ Władysława Putyrę, rodziców, rodzeństwo i Stanisława
Chrzest:
– Leon Tomasz Toczek
12:30 D. W 85 rocznicę urodzin Marii Jakubiak
Chrzest:
– Wojciech Jagodziński


NIEDZIELA 31.07.2022 r.
XVIII Niedziela Zwykła


NIEDZIELA 31.07.2022 r.
8:00 G. + Elżbietę Zielińską
9:30 D. W intencji Bartłomieja z okazji 9 rocznicy urodzin o zdrowie i błogosławieństwo Boże
11:00 G. O zdrowie i opiekę Bożą na dalsze lata życia dla Sebastiana w 5 rocznicy urodzin i Oskara w 3 rocznicy urodzin oraz ich rodziców Patryka i Moniki
12:30 D. W intencji wnuków Eryka i Zuzanny Adamczyk o opiekę Matki Najświętszej
Chrzest:
– Liliana Honka
– Julia Maria Szulc

PONIEDZIAŁEK 01.08.2022 r.

WTOREK 02.08.2022 r.
17:00 G. ++ Władysława w rocznicę śmierci i Karolinę Kozakiewicz i ich rodziców
18:00 D. + Stefana Nawarę, ofiarują Anna Ziobrowska i Stanisława Kraus

ŚRODA 03.08.2022 r.
9:00 G. + Jacka Wrońskiego

CZWARTEK 04.08.2022 r.
17:00 G. ++ Mariana, Honoratę, Marka

PIĄTEK 05.08.2022 r.
17:00 G. ++ Katarzynę, Władysława, Mariana, Honoratę Sakowskich
18:30 D. + Jadwigę Maciejewską w rocznicę śmierci

SOBOTA 06.08.2022 r.
13:00 G. Ślub: Sławomir Rybicki – Magda Gołębiowska
Chrzest:
– Kamil Kornel Rybicki
16:30 G. Różaniec
17:00 G. Dziękczynno-błagalna z prośbą o łaski w 10 rocznicę powstania zespołu Gajkowianie

NIEDZIELA 07.08.2022 r.
8:00 G. + Stanisława Jasińskiego
9:30 D. ++ Dziadków i rodziców, teściów, siostry , szwagra i potrzebujących modlitwy z rodziny
11:00 G. W 5 rocznicę ślubu Moniki i Krzysztofa Grycz
12:30 D. W 2 rocznicę urodzin Aleksandra Hawryluk
16:00 G. Nieszpory


NIEDZIELA 24.07.2022 r.
XVII Niedziela Zwykła


NIEDZIELA 24.07.2022 r. Odpust Parafialny
8:00 G. + Ryszarda Łapę
9:30 D. W intencji księdza Krzysztofa o zdrowie, siły i błogosławieństwo Boże
12:00 G. Za parafian, odpustowa

PONIEDZIAŁEK 25.07.2022 r.
17:00 G. W intencji księdza Krzysztofa

WTOREK 26.07.2022 r.
17:00 G. ++ Andrzeja Tomka, Konstantego Cech

ŚRODA 27.07.2022 r.
17:00 G. ++ Marię i Franciszka Dereń
18:00 D. W 8 rocznicę ślubu Kingi i Łukasza dziękczynno-błagalna

CZWARTEK 28.07.2022 r.
17:00 G. + Barbarę Pachołek ofiaruje rodzina Musielak

PIĄTEK 29.07.2022 r.
17:00 G. Za parafian
18:00 D. W 1 rocznicę urodzin Franciszka Liśkiewicz

SOBOTA 30.07.2022 r.
15:00 G. Ślub, Natalia Bogusz – Łukasz Radzikowski
17:00 G. + Barbarę Pachołek ofiarują koleżanki

NIEDZIELA 31.07.2022 r.
8:00 G. + Elżbietę Zielińską
9:30 D. W intencji Bartłomieja z okazji 9 rocznicę urodzin o zdrowie i błogosławieństwo Boże
11:00 G. O zdrowie i opiekę Bożą na dalsze lata życia dla Sebastiana w 5 rocznicę urodzin i Oskara w 3 rocznicę urodzin oraz ich rodziców Patryka i Monikę
12:30 D. W intencji wnuków Eryka i Zuzanny Adamczyk o opiekę Matki Najświętszej
Chrzest:
– Lilianna Honka
– Julia Maria Szulc


NIEDZIELA 17.07.2022 r.
XVI Niedziela Zwykła


NIEDZIELA 17.07.2022 r.
8:00 G. + Antoniego, Stanisławę Bartosiewicz, Leona, Katarzynę, Wojciecha Jakubek
9:30 D. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Kamila z okazji 22 rocznicę urodzin
11:00 G. W 50 rocznicę urodzin Jacka Gierczak dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o opiekę i błogosławieństwo Boże na dalsze lata
12:30 D. + z rodziny Daleckich, Dzubków, Drozdów i Pińkosiów
Chrzest:
– Laura Soroka
– Linda Iwona Sochacka

PONIEDZIAŁEK 18.07.2022 r.
17:00 G. + Grzegorza w  rocznicę śmierci

WTOREK 19.07.2022 r.
17:00 G. W intencji Macieja z okazji urodzin o zdrowie i błogosławieństwo Boże

ŚRODA 20.07.2022 r.
17:00 G. W 55 rocznicę ślubu Janiny i Jerzego Rudzkich
18:00 D. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Mariusza z okazji urodzin

CZWARTEK 21.07.2022 r.
17:00 G. + Józefa Nagler, rodziców Czesławę, Jana i rodzeństwo

PIĄTEK 22.07.2022 r.
17:00 G. + Stanisławę Dereń
18:00 D. W intencji Ignacego o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski z okazji 5 rocznicy urodzin

SOBOTA 23.07.2022 r.
17:00 G. + Janinę Piróg w 6 rocznicę śmierci

NIEDZIELA 24.07.2022 r. Odpust Parafialny
8:00 G. + Ryszarda Łapę
9:30 D. W intencji księdza Krzysztofa, o zdrowie, siły i błogosławieństwo Boże
12:00 G. Za parafian odpustowa


NIEDZIELA 10.07.2022 r.
XV Niedziela Zwykła


NIEDZIELA 10.07.2022 r.
8:00 G. + Jana Bogusz 14 rocznicę śm., Halinę i Wojciecha
9:30 D. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Justyny z okazji 14 rocznicę urodzin
Chrzest:
– Łucja Iga Mieleszko
11:00 G. + rodziny Słowińskich i Rosiak
12:30 D. + Annę, Piotra, Ludwika Pukajło
Chrzest:
– Mikołaj Kęsik

PONIEDZIAŁEK 11.07.2022 r.
17:00 G. W intencji księdza Proboszcza z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i dalszą gorliwość w posłudze kapłańskiej

WTOREK 12.07.2022 r.
17:00 G. + Jana Hołowatego

ŚRODA 13.07.2022 r.
17:00 G. Dziękczynna za ocalenie od powodzi oraz szczęśliwe zbiory
17:30 G. Nabożeństwo fatimskie

CZWARTEK 14.07.2022 r.
17:00 G. + Władysława Szablę, rodzeństwo Józefę, Tadeusza, Zdzisława, Stanisława
18:00 D. + Stanisławę Kraus, w 30 dzień po śmierci

PIĄTEK 15.07.2022 r.
17:00 G. + Czesławę, Czesława, Kazimierza, Jana Tomasza
18:00 D. + Stefana Nawara ofiaruje rodzina Komperdów

SOBOTA 16.07.2022 r.
17:00 G. + Z rodziny Pietruszków i Lesiaków: Mariannę, Franciszka, Gabriela, Marylę

NIEDZIELA 17.07.2022 r.
8:00 G. + Antoniego, Stanisławę Bartosiewicz, Leona, Katarzynę, Wojciecha Jakubek
9:30 D. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Kamila z okazji 22 rocznicę urodzin
11:00 G. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Jacka Gierczak z okazji 50 rocznicę urodzin
12:30 D. + Z rodziny Daleckich, Dziubków, Drozdów i Pieńkosiów
Chrzest:
– Laura Soroka
– Linda Iwona Sochacka


NIEDZIELA 03.07.2022 r.
XIV Niedziela Zwykła


NIEDZIELA 03.07.2022 r.
8:00 G. O Boże błogosławieństwo w 40 rocznicę ślubu
9:30 D. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Kamila, Karoliny, Justyny, Jakuba i ich rodziców
11:00 G. + Jacka Wrońskiego
12:30 D. W intencji Pawła z okazji urodzin, Małgorzaty i Leona
16:00 G. Nieszpory

PONIEDZIAŁEK 04.07.2022 r.
17:00 G. + Stanisławę, Franciszka, Marię Fugol

WTOREK 05.07.2022 r.
17:00 G. + Kazimierza, Marię Zarębów i zmarłych ich rodziców

ŚRODA 06.07.2022 r.
17:00 G Dziękczynna za opiekę Bożą w rodzinie
18:00 D. O dary Ducha Świętego, mocną wiarę, nadzieję, miłość i błogosławieństwo Boże dla dzieci wnucząt

CZWARTEK 07.07.2022 r.
17:00 G. W 32 rocznicę ślubu Anny i Andrzeja Choińskich

PIĄTEK 08.07.2022 r.
17:00 G. + Stanisławę, Jana, Małgorzatę Chabło
18:00 D. + Pawła Grzywińskiego

SOBOTA 09.07.2022 r.
17:00 G. + Stanisława i Wacława Jagodów
Chrzest:
– Mieszko Jan Krycki,
– Hanna Maria Krycka

NIEDZIELA 10.07.2022 r.
8:00 G. + Jana Bogusz w 14 rocznicę śm., Halinę i Wojciecha
9:30 D. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Justyny z okazji 14 rocznicę urodzin
Chrzest:
– Łucja Iga Mieleszko
11:00 G. + z rodziny Słowińskich i Rosiak
12:30 D. + Annę, Piotra, Ludwika Pukajło
Chrzest:
– Mikołaj Kęsik


NIEDZIELA 26.06.2022 r.
XIII Niedziela Zwykła


NIEDZIELA 26.06.2022 r.
8:00 G. + Ryszarda Łapę i Stanisławę Dereń
9:30 D. O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla wnuczka Mikołaja
11:00 G. + Zofię Wołoskowską w rocznicę śmierci i Michała
Chrzest:
– Natalia Oliwia Wańczyk,
– Tymoteusz Noszczyk
12:30 D. W 18 rocznicę urodzin Radosława Rudnickiego o zdrowie dary Ducha Świętego opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski
Chrzest:
– Milena Zofia Kluba,
– Martyna Liliana Lewandowska
16:00 G. Nabożeństwo czerwcowe

PONIEDZIAŁEK 27.06.2022 r.
17:00 G. + Tomasza, Józefę i zmarłych z rodziny Dereń

WTOREK 28.06.2022 r.
17:00 G. + Piotra i Stanisławę

ŚRODA 29.06.2022 r. Świętych Apostołów Piotra i Pawła
17:00 G. W intencji Piotra o zdrowie dary Ducha Świętego, błogosławieństwo Boże z okazji imienin
18:30 D. + Stanisławę Żemykowską i Tadeusza

CZWARTEK 30.06.2022 r.
17:00 G. + Jana Hołowaty w 25 rocznicę śmierci

PIĄTEK 01.07.2022 r.
17:00 G. W 19 rocznicę urodzin Łukasza o łaskę głębokiej wiary i ufność Bogu
18:30 D. W intencji Haliny z okazji imienin o zdrowie i błogosławieństwo Boże

SOBOTA 02.07.2022 r.
17:00 G. + Halinę i Jana Bogusz

NIEDZIELA 03.07.2022 r.
8:00 G. O Boże błogosławieństwo w 40 rocznicę ślubu
9:30 D. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Kamila, Karoliny, Justyny, Jakuba i ich rodziców
11:00 G. + Jacka Wrońskiego
12:30 D. W intencji Pawła z okazji urodzin, Małgorzaty i Leona
16:00 G. Nieszpory


NIEDZIELA 19.06.2022 r.
XII Niedziela Zwykła


NIEDZIELA 19.06.2022 r.
8:00 G. + Paulinę i Stefana Ruckic
9:30 D. W intencji mamy Teresy w 90 rocznicę urodzin dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o opiekę i błogosławieństwo Boże na każdy dzień
11:00 G. + Katarzynę, Władysława, Mariana, Honoratę, Marię
12:30 D. + z rodziny Nawarów
Chrzest:
– Antoni Filip Augustyniak
16:00 G. Nabożeństwo czerwcowe

PONIEDZIAŁEK 20.06.2022 r.
17:00 G. + Władysława i Karolinę Kozakiewicz

WTOREK 21.06.2022 r.
17:00 G. + Józefa Nagler
17:30 G. + Natalię Rudzką w 30 dzień po śmierci

ŚRODA 22.06.2022 r.
12:00 D. + Stanisławę Kraus pogrzebowa
17:00 G. + Jacka jego rodziców i Jana Dereń
18:00 D. + Daniela Mosiołek

CZWARTEK 23.06.2022 r. Narodzenie św. Jana Chrzciciela
18:00 G. + Władysława, Katarzynę Sakowskich

PIĄTEK 24.06.2022 r. Najświętszego Serca Pana Jezusa
17:00 G. + W intencji Jana i jego rodziny o zdrowie potrzebne łaski i błogosławieństwo Boże
18:30 D. + Eugeniusza Strugałę

SOBOTA 25.06.2022 r. Niepokalanego Serca NMP
17:00 G. + Władysława Puzio i zmarłych z rodziny Puziów i Waniaków
18:00 D. + Czesława Wszelak w 30 dzień po śmierci i Ewę

NIEDZIELA 26.06.2022 r.
8:00 G. + Ryszarda Łapę i Stanisławę Dereń
9:30 D. O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla wnuczka Mikołaja
11:00 G. + Zofię Wołoskowską w rocznicę śmierci i Michała
Chrzest:
– Natalia Oliwia Wańczyk
12:30 D. W 18 rocznicę urodzin Radosława Rudnickiego o zdrowie dary Ducha Świętego opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski
Chrzest:
– Milena Zofia Kluba
– Tymoteusz Noszczyk
– Martyna Liliana Lewandowska


NIEDZIELA 12.06.2022 r.
Niedziela Trójcy Świętej


NIEDZIELA 12.06.2022 r.
8:00 G. + Franciszka, Stanisławę, Józefa, Wiktorię
9:30 D. Dziękczynno-błagalna w intencji Elżbiety
11:00 G. W intencji Marka z okazji urodzin i imienin o dary Ducha Świętego i opiekę Bożą
12:30 D. Monikę i Jana Grabskich
15:00 G. Adoracja Najświętszego Sakrament
16:30 G. W intencji Natalii

PONIEDZIAŁEK 13.06.2022 r.
17:00 G. + Księdza prałata Michała Drymajło i Helenę
17:30 G. Nabożeństwo fatimskie

WTOREK 14.06.2022 r.

ŚRODA 15.06.2022 r.
17:00 G. + Z rodziny Felińczak Eugenię, Jana, Jerzego, Kazimierz Grey
18:00 D. W intencji Borysa w 4 rocznicę urodzin i Elizy w 6 rocznicę urodzin

CZWARTEK 16.06.2022 r. Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa
9:00 G. Za parafian
12:00 D. W intencji matek różańcowych z prośbą o opiekę Boża na dalsze lata

PIĄTEK 17.06.2022 r.
17:00 G. + Annę i Ignacego Micygała i ich rodziców
18:00 D. W 23 rocznicę urodzin Dawida Góral o łaskę zdrowia wszelkie łaski na dalsze lata

SOBOTA 18.06.2022 r.
15:00 D. Ślubna Marcin Jakubiak – Beata Moska
17:00 G. + rodziców Marię, Józefa Mokrzyckich i rodzeństwo Stanisławę, Janinę, Stefana

NIEDZIELA 19.06.2022 r.
8:00 G. + Paulinę i Stefana Ruckich
9:30 D. W intencji mamy Teresy w 90 rocznicę urodzin dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o opiekę i błogosławieństwo Boże na każdy dzień
11:00 G. + Katarzynę, Władysława, Mariana, Honoratę, Marię
12:30 D. + z rodziny Nawarów
Chrzest:
– Antoni, Filip Augustyniak


NIEDZIELA 05.06.2022 r.
Zesłanie Ducha Świętego


NIEDZIELA 05.06.2022 r.
8:00 G. + Karolinę Kozakiewicz ofiaruje róża p. Marii Chabło
9:30 D. W 25 rocznicę małżeństwa Moniki i Roberta Waśniewskich
11:00 G. O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Anity
12:30 D. O Dary Ducha Świętego dla dzieci chrzestnych Franka, Szymona, Marysi, Letycji
16:00 G. Nieszpory

PONIEDZIAŁEK 06.06.2022 r.
17:00 G. + rodziców Stanisława i Stanisławę Chabło i ich rodziców i córkę Wiesławę
18:30 D. + Zdzisława Basendowskiego

WTOREK 07.06.2022 r.
17:00 G. W intencji Mariety i Krzysztofa z okazji 25 rocznicę sakramentu małżeństwa z prośbą o Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego, opiekę Matki Boskiej, zdrowie, radość, wiarę i miłość dla całej rodziny

ŚRODA 08.06.2022 r.
17:00 G. W intencji Bogu wiadomej
18:00 D. + Stefana Nawara ofiaruje Maciej z rodziną

CZWARTEK 09.06.2022 r.
17:00 G. + ks. Michała w 16 rocznicę śmierci

PIĄTEK 10.06.2022 r.
17:00 G. W rocznicę śmierci Antoniego i za Bronisławę, Franciszka, Tadeusza, Elżbietę, Alicję i zmarłych z rodziny Charlickich
18:00 D. W intencji Małgorzaty, Marii, Magdaleny i ich rodzin

SOBOTA 11.06.2022 r.
15:00 D. Ślubna Jan Błaszczyk – Marta Polak
17:00 G. Podziękowanie za szczęśliwą operację dla Leokadii i w 57 rocznicę urodzin Ireny o zdrowie i błogosławieństwo Boże

NIEDZIELA 12.06.2022 r.
8:00 G. + Franciszka, Stanisławę, Józefa, Wiktorię
9:30 D. Dziękczynno-błagalna w intencji Elżbiety
11:00 G. W intencji Marka z okazji urodzin i imienin o dary Ducha Świętego i opiekę Bożą
12:30 D. + Monikę i Jana Grabskich


NIEDZIELA 29.05.2022 r.
Wniebowstąpienie Pańskie


NIEDZIELA 29.05.2022 r.
8:00 G. W 18 rocz. urodzin Katarzyny Świtała dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o o opiekę Boża na dalsze lata
9:30 D. + Tadeusza Ziobrowskiego
11:00 G. O zdrowie dla Matek żywego różańca pani Teresy Smolak i ich rodzin oraz szczęśliwe urodzaje
12:30 D. Za parafian
Chrzest:
– Laura Julia Kubas
16:00 G. Majówka
19:00 G. Różaniec w intencji Ojczyzny i pokoju

PONIEDZIAŁEK 30.05.2022 r.
17:30 G. Majówka

WTOREK 31.05.2022 r.
17:30 G. Majówka

ŚRODA 01.06.2022 r.
17:00 G + Janinę, Antoniego, Józefę i Leona
18:00 D. W 2 rocz. urodzin Jagny o zdrowie i błogosławieństwo Boże

CZWARTEK 02.06.2022 r.
17:00 G. + Marię, Józefa, Stefana Mokrzyckich

PIĄTEK 03.06.2022 r.
17:00 G. + Jacka Wrońskiego
18:30 D. W 30 rocz. małżeństwa Mirosława i Elżbiety Gil dziękczynna za opiekę z prośbą o błogosławieństwo Boże

SOBOTA 04.06.2022 r.
17:00 G. W 50 rocz. urodzin Pawła Nagler dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże na dalsze lata

NIEDZIELA 05.06.2022 r.
8:00 G. + Karolinę Kozakiewicz of. róża p. Marii Chabło
9:30 D. W 25 rocz. małżeństwa Moniki i Roberta Waśniewskich
11:00 G. O Boże bł. i potrzebne łaski dla Anity
12:30 D. O Dary Ducha Świętego dla dzieci chrzestnych Franka, Szymona, Marysi, Letycji
16:00 G. Nieszpory
19:00 G. Różaniec w intencji Ojczyzny i pokoju


NIEDZIELA 22.05.2022 r.
VI Niedziela Wielkanocna


NIEDZIELA 22.05.2022 r.
8:00 G. + Rodziców Jadwigę i Władysława
9:30 D. + Edytę Rudnicką w 8 rocznicę śm.
11:00 G. O dary Ducha Świętego i błogosławieństwo Boże dla ks. Krzysztofa
12:30 D. Za parafian
Chrzest:
– Laura Julia Kubas
16:00 G. Majówka
19:00 G. Różaniec w intencji Ojczyzny i pokoju

PONIEDZIAŁEK 23.05.2022 r.
17:00 G. + Ryszarda Łapę i Stanisławę Dereń
18:00 D. + Ks. Wiktora Krukowskiego

WTOREK 24.05.2022 r.
17:00 G. W intencji ks. Krzysztofa w 36 rocznicę święceń kapłańskich
18:00 D. Za parafian

ŚRODA 25.05.2022 r.
17:00 G + Rozalię, Władysława, Mieczysława
18:00 D. O Boże błogosławieństwo dla żyjących rodziców a dla zmarłych o życie wieczne

CZWARTEK 26.05.2022 r.
17:00 G. O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla wnuków Basi, Heli, Ani, Rodriga, Frania, Piotrusia i ich rodziców i babci Ewy
18:00 D. Za parafian

PIĄTEK 27.05.2022 r.
17:00 G. + Ignacego, Annę, Jana
18:00 D. W 60 rocznicę urodzin Anny dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i opiekę Bożą na dalsze lata

SOBOTA 28.05.2022 r.
17:00 G. O Boże błogosławieństwo i dary Ducha św. dla Magdaleny

NIEDZIELA 29.05.2022 r.
8:00 G. W 18 rocznicę urodzin Katarzyny Świtała dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o o opiekę Bożą na dalsze lata
9:30 D. + Tadeusza Ziobrowskiego
11:00 G. O zdrowie dla Matek żywego różańca p. Teresy Smolak i ich rodzin oraz szczęśliwe urodzaje
12:30 D. + Pawła Błaszczyk
16:00 G. Majówka
19:00 G. Różaniec w intencji Ojczyzny i pokoju


NIEDZIELA 15.05.2022 r.
V Niedziela Wielkanocna


NIEDZIELA 15.05.2022 r.
8:00 G. O zdrowie dla Matek żywego różańca p. Bronisławy Nagler i ich rodzin oraz szczęśliwe urodzaje
9:30 D. + Sylwestra, Piotra, Reginę
11:00 G. O dary Ducha Świętego i bł. Boże dla O. Pawła
12:30 D. + Władysławę, Cecylię, Zenona, Andrzeja Szmata
16:00 G. Majówka
19:00 G. Różaniec w intencji Ojczyzny i pokoju

PONIEDZIAŁEK 16.05.2022 r.
17:00 G. Za parafian
18:00 D. + Ks. Stanisław Kowalczyk

WTOREK 17.05.2022 r.
17:00 G. + Kazimierza Grela w rocz. śm., Genowefę i Krzysztofa
18:00 D. + Ks. Alfons Jurkiewicz

ŚRODA 18.05.2022 r.
17:00 G. O Boże bł. i potrzebne łaski dla Dominiki
18:00 D. W 25 rocz. urodzin Justyny o bł. Boże na dalsze lata

CZWARTEK 19.05.2022 r.
17:00 G. Dziękczynna za otrzymane łaski i prośbą o dalsze dla dzieci i wnuków
18:00 D. + Ks. Czesław Pacyga

PIĄTEK 20.05.2022 r.
9:00 G. + Jana Maślankę w rocz. śm i rodziców z obu stron

SOBOTA 21.05.2022 r.
11:00 D. W int dzieci I Komunii i ich rodziców kl. 3 C i E
12:30 G. W int dzieci I Komunii i ich rodziców Gajków
17:00 G. + Józefa Nagler

NIEDZIELA 22.05.2022 r.
8:00 G. + rodziców Jadwigę i Władysława
9:30 D. + Edytę Rudnicką w 8 rocz. śm.
11:00 G. O dary Ducha Świętego i bł. Boże dla ks. Krzysztofa
12:30 D. + Pawła Błaszczyk
Chrzest:
– Ignacy Łyko
16:00 G. Majówka
19:00 G. Różaniec w intencji Ojczyzny i pokoju


NIEDZIELA 08.05.2022 r.
IV Niedziela Wielkanocna


NIEDZIELA 08.05.2022 r.
8:00 G. O zdrowie dla Matek żywego różańca p. Marii Chabło i ich rodzin oraz szczęśliwe urodzaje
9:30 D. + Pawła Basta w 1 rocz. śm o wieczne niebo of. dzieci z żoną
11:00 G. + Mariana Piróg w 19 rocz. śm.
12:30 D. + Romualda Zawadzkiego w 1 rocz. śm.
16:00 G. Majówka
19:00 G. Różaniec w intencji Ojczyzny i pokoju

PONIEDZIAŁEK 09.05.2022 r.
17:00 G. + Stanisławę i Piotra

WTOREK 10.05.2022 r.
17:00 G. + Krystynę Kosewską of. Chrześniak

ŚRODA 11.05.2022 r.
17:00 G + Annę
18:00 D. + Franciszkę, Wincentego i Stanisław z rodziny Woźnych

CZWARTEK 12.05.2022 r.
17:00 G. Dziękczynna za otrzymane łaski i prośbą o dalsze dla dzieci i wnuków

PIĄTEK 13.05.2022 r.
17:00 G. Za parafian
17:30 G. Nabożeństwo fatimskie

SOBOTA 14.05.2022 r.
11:00 D. W int dzieci I Komunii i ich rodziców kl. 3 A i B
12:30 D. W int dzieci I Komunii i ich rodziców kl. 3 D
17:00 G. Za parafian
Chrzest:
– Milena Renke

NIEDZIELA 15.05.2022 r.
8:00 G. O zdrowie dla Matek żywego różańca p. Bronisławy Nagler i ich rodzin i o szczęśliwe urodzaje
9:30 D. + Sylwestra, Piotra, Reginę
11:00 G. O dary Ducha Świętego i bł. Boże dla O. Pawła
12:30 D. + Władysławę, Cecylię, Zenona, Andrzeja Szmata
16:00 G. Majówka
19:00 G. Różaniec w intencji Ojczyzny i pokoju


NIEDZIELA 01.05.2022 r.
III Niedziela Wielkanocna


NIEDZIELA 01.05.2022 r.
8:00 G. O zdrowie dla Matek żywego różańca z róży p. Józefy Micygała i ich rodzin oraz szczęśliwe urodzaje
9:30 D. + rodziców Leokadię i Franciszka Wnuk i ich rodziców
11:00 G. W 19 rocz. urodzin Zofii Choińskiej i w int. Andrzeja Rostańskiego w 83 rocz. urodzin
12:30 D. W 60 rocz. ślubu Tadeusza i Zofii Pukajło dziękczynno-błagalna
Chrzest:
– Oliwia Olijarczyk,
– Lidia Dudek

PONIEDZIAŁEK 02.05.2022 r.
17:00 G. + Stanisława Włodykę w rocz. śm. i zm. rodziców Józefa i Zofię Korzec

WTOREK 03.05.2022 r. NMP Królowej Polski
8:00 G. + Jacka Wrońskiego i Stanisławę Dereń
9:30 D. + rodziców Stefana, Edytę Wszelak, Stanisława, Ewę
11:00 G. W 18 rocz. urodzin Marceliny Turczyńskiej
12:30 D. Za parafin

ŚRODA 04.05.2022 r.
17:00 G. W intencji Bogu wiadomej
18:00 D. O dar nieba dla zm. rodziców Marii i Tadeusza Kuropatnickich

CZWARTEK 05.05.2022 r.
17:00 G. + Krystynę Kosewską of. Andrzej Żyłowski

PIĄTEK 06.05.2022 r.
17:00 G. W 15 rocz. urodzin Agaty z prośbą o bł. Boże i opiekę
18:30 D. + Małgorzatę Gielec w 6 rocz. śm.

SOBOTA 07.05.2022 r.
16:30 G. Różaniec
17:00 G. Dziękczynna za otrzymane łaski w 75 rocz. urodzin Teresy z prośbą o bł. Boże i opiekę Bożą

NIEDZIELA 08.05.2022 r.
8:00 G. O zdrowie dla Matek żywego różańca z róży p. Marii Chabło i ich rodzin oraz szczęśliwe urodzaje
9:30 D. + Pawła Basta w 1 rocz. śm o wieczne niebo of. dzieci z żoną
11:00 G. + Mariana Piróg w 19 rocz. śm.
12:30 D. + Romualda Zawadzkiego w 1 rocz. śm.


NIEDZIELA 24.04.2022 r.
Niedziela Miłosierdzia Bożego


NIEDZIELA Miłosierdzia Bożego 24.04.2022 r.
8:00 G. + Ryszarda Łapę i Stanisławę Dereń
9:30 D. + Jana Kirchner w rocz. śm.
11:00 G. + Helenę, Kazimierza Gołębiowskich, Zofię, Michała Wołostkowskich i zmarłych z rodziny
12:30 D. + Józefa Rudnickiego w 17 rocz. śm, Edytę, Józefa, Karolinę
Chrzty:
– Kinga Rita Zielińska
– Tymon Kaczmarek
– Wojciech Damian Wróbel
– Bianka Kargulewicz
– Stanisław Franciszek Czorny
– Marta Wypych
– Wanda Ewa Krzywosz
19:00 G. Różaniec w intencji Ojczyzny i pokoju

PONIEDZIAŁEK 25.04.2022 r.
17:00 G. O zdrowie i opiekę Bożą na dalsze lata życia dla Aliny w 70 rocz. urodzin

WTOREK 26.04.2022 r.
17:00 G. + Bolesława, Weronikę Wrońskich i syna Jacka

ŚRODA 27.04.2022 r.
17:00 G + Grzegorza w rocz. śm.
18:00 D. O zdrowie i bł. Boże w 20 rocz.ślubu Anny i Roberta Makowskich

CZWARTEK 28.04.2022 r.
17:00 G. + Stanisławę, Antoniego Bartosiewicz, Leona, Katarzynę, Wojciecha Jakubek

PIĄTEK 29.04.2022 r.
17:00 G. W rocz. śm. Zbigniewa i jego rodziców Katarzyny i Karola
18:00 D. + Wojciecha Lipczyńskiego

SOBOTA 30.04.2022 r.
17:00 G. W int. Antoniny Choińskiej z okazji 15 rocz. urodzin
18:30 D. Za parafian

III NIEDZIELA Wielkanocna 01.05.2022 r.
8:00 G. O zdrowie dla Matek żywego różańca p. Józefy Micygała i ich rodzin oraz szczęśliwe urodzaje
9:30 D. + rodziców Leokadię i Franciszka Wnuk i ich rodziców
11:00 G. W 19 rocz. urodzin Zofii Choińskiej i w int. Andrzeja Rostańskiego w 83 rocz. urodzin
12:30 D. W 60 rocz. ślubu Tadeusza i Zofii Pukajło dziękczynno-błagalna
Chrzest:
– Oliwia Olijarczyk
– Lidia Dudek
19:00 G. Różaniec w intencji Ojczyzny i pokoju


NIEDZIELA 17.04.2022 r.
Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego


NIEDZIELA Zmartwychwstania Pańskiego 17.04.2022 r.
6:00 G. Za parafian
9:30 D. W 70 rocz. urodzin Teresy dziękczynno-błagalna
11:00 G. Dziękczynna w int. Dominika z okazji 18 rocz. urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o bł. Boże, dary Ducha Świętego zdrowie i opiekę Matki Boże na dalsze lata życia
Chrzest:
– Małgorzata Hanna Kwaśny
12:30 G.+ Andrzeja Borowicza w 6 rocz. śm.

PONIEDZIAŁEK 18.04.2022 r.
8:00 G. W 64 rocz. małżeństwa Anieli I Franciszka dziękczynno-błagalna
9:30 D. + Krzysztofa Graba w 1 rocz. śm.
11:00 + Barbarę Pachołek of. róża p. B. Nagler
12:30 D. W 65 rocz. urodzin Haliny Maciejewskiej dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i bł. Boże
Chrzest:
– Wiktoria Natalia Cisło

WTOREK 19.04.2022 r.
17:00 G. O miłosierdzie Boże i wieczne zbawienie

ŚRODA 20.04.2022 r.
17:00 G + Jana, Stanisława, Agnieszkę Hołowatych
18:00 D. W 18 rocz. urodzin Katarzyny Graba

CZWARTEK 21.04.2022 r.
17:00 G. + Józefa Nagler w 1 rocz. śm.

PIĄTEK 22.04.2022 r.
17:00 G. + Andrzeja w rocz. śm i jego rodziców
18:00 D. + Bronisławę Niwę w rocz. śm, zmarłych rodziców i rodzeństwo

SOBOTA 23.04.2022 r.
15:00 G. Ślubna Agata Jasińska – Tomasz Jasiński
Chrzest:
– Hanna Aleksandra Jasińska
17:00 G. + rodziców Genowefę (w 7 rocz. śm.), Józefa Rybaków i zm. z ich rodzin

NIEDZIELA Miłosierdzia Bożego 24.04.2022 r.
8:00 G. + Ryszarda Łapę i Stanisławę Dereń
9:30 D. + Jana Kirchner w rocz. śm.
11:00 G. + Helenę, Kazimierza Gołębiowskich, Zofię, Michała Wołostkowskich i zmarłych z rodziny
12:30 D. + Józefa Rudnickiego w 17 rocz. śm, Edytę, Józefa, Karolinę
Chrzty:
– Kinga Rita Zielińska
– Tymon Kaczmarek
– Wojciech Damian Wróbel
– Bianka Kargulewicz
– Stanisław Franciszek Czorny
– Marta Wypych
– Wanda Ewa Krzywosz


NIEDZIELA 10.04.2022 r.
Niedziela Palmowa Męki Pańskiej


NIEDZIELA PALMOWA 10.04.2022 r.
8:00 G. + W 15 rocz. śm Stanisława Adamczyk, mamy Jadwigi, brata Ryszarda
9:30 D. + Józefa, Annę ich synów i wnuka
11:00 G. W 50 rocz. małżeństwa Anny i Bogdana Stępień
12:30 D. + rodziców Jana, Natalię, Stanisława, Franciszkę, brata Janusza i siostrę Janinę i zmarłych z rodziny
16:00 G. Gorzkie Żale
19:00 G. Różaniec w intencji Ojczyzny i pokoju

WIELKI PONIEDZIAŁEK 11.04.2022 r.
17:00 G. + Józefę, Tomasza i zm. z rodziny Dereń

WIELKI WTOREK 12.04.2022 r.
17:00 G. O zdrowie, miłosierdzie Boże i zbawienie duszy

WIELKA ŚRODA 13.0.2022 r.
17:00 G. W intencji Bogu wiadomej

WIELKI CZWARTEK 14.04.2022 r
18:00 D. Z podziękowaniem za dar kapłaństwa i z prośbą o nowe liczne, święte powołania kapłańskie i misyjne
20:00 G. Dziękczynna za dar Eucharystii i kapłaństwa

WIELKI PIĄTEK 15.04.2022 r.
15:00 D. Droga krzyżowa
15:00 G. Droga Krzyżowa
18:00 D. Liturgia Wielkiego Piątku
20:00 G. Liturgia Wielkiego Piątku

WIELKA SOBOTA 16.04.2022 r.
20:00 G. + Marię Zych w 5 rocz. śm.
22:00 D. Za parafian

NIEDZIELA Zmartwychwstania Pańskiego 17.04.2022 r.
6:00 G. Za parafian
9:30 D. W 70 rocz. urodzin Teresy dziękczynno-błagalna
11:00 G. Dziękczynna w int. Dominika z okazji 18 rocz. urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o bł. Boże dary Ducha Świętego, zdrowie, opiekę Matki Bożej na dalsze lata życia
Chrzest:
– Małgorzata Hanna Kwaśny
12:30 D. + Andrzeja Borowicza w 6 rocz. śm.


NIEDZIELA 03.04.2022 r.
V Niedziela Wielkiego Postu


PONIEDZIAŁEK 04.04.2022 r.
18:00 G. W int bierzmowanych

WTOREK 05.04.2022 r.
17:00 G. O światło Ducha Świętego i szczęśliwe egzaminy dla Jakuba i Aleksandry

ŚRODA 06.04.2022 r.
17:00 G. O opiekę i bł. Boże dla dzieci wnuków i prawnuków
18:00 D. + Zdzisławę i Jana Szwan, Łucję, Józefa Cisielskich

CZWARTEK 07.04.2022 r.
8:30 G. + Annę Kulasik w 1 rocz. śm.
10:00 D. +Stefana Nawara of. Maria Biernata z Olszówki
17:30 G. + Flora, Tudura i zm. z rodziny
19:00 D. + Stefana Nawara of. Rodzina Czuchnowskich

PIĄTEK 08.04.2022 r.
8:30 G. O szczęśliwą operacje dla Leokadii
10:00 D. + Stefana Nawarę of. rodzina Kowalskowskich
17:00 G. Droga Krzyżowa
17:30 G. W rocz. śm. Kazimierza Chabło, rodziców, braci, bratowej i bratanice
18:30 D. Droga krzyżowa
19:00 D. Za parafian

SOBOTA 09.04.2022 r.
8:30 G. + Artura Semeniuk
10:00 D. W 2 rocz. urodzin Maksymiliana
17:30 G. W 39 rocz. ślubu Małgorzaty i Piotra i bł. Boże dla rodziny.
19:00 D. Za parafian

NIEDZIELA Palmowa czyli Męki Pańskiej 10.04.2022 r.
8:00 G. + W 15 rocz. śm Stanisława Adamczyk, mamy Jadwigi, brata Ryszarda
9:30 D. + Józefa, Annę ich synów i wnuka
11:00 G. W 50 rocz. małżeństwa Anny i Bogdana Stępień
12:30 D. + rodziców Jana, Natalię, Stanisława, Franciszkę, brata Janusza i siostrę Janinę i zmarłych z rodziny
16:00 G. Gorzkie Żale
19:00 G. Różaniec w intencji Ojczyzny


NIEDZIELA 27.03.2022 r.
IV Niedziela Wielkiego Postu


PONIEDZIAŁEK 28.02.2022 r.

WTOREK 29.03.2022 r.
17:00 G. W 15 rocz. śm. Zofii i Grzegorza Młynarczyk, syna Zbigniewa, wujka Ryszarda

ŚRODA 30.03.2022 r.
17:00 G. W 12 rocz. urodzin Adama i w int. rodziców
18:00 D. + z rodziny Góral i Chmieluk, brata Mariana, szwagra Zygmunta, chrześnicę Beatę Góral

CZWARTEK 31.03.2022 r.
17:00 G. + Jana Wąsiewicz

PIĄTEK 01.04.2022 r.
16:30 G. Droga Krzyżowa
17:00 G. + Anielę w 11 rocz. śm., Andrzeja i ich rodziców
18:00 D. Droga krzyżowa
18:30 D. W int. Gabrysi w 3 rocz. urodzin
19:30 G. Droga krzyżowa

SOBOTA 02.04.2022 r.
17:00 G. + Marię, Stanisławę i Władysława

NIEDZIELA 03.04.2022 r.
8:00 G. + rodziców Tadeusza, Józefę Bogusz, Władysława, Stanisławę Sidorowicz i zm. rodziców
9:30 D. + Romualdę i Józefa Jakubiak w rocz. śm. i zmarłych z rodziny
11:00 G. + Jacka Wrońskiego w 1 rocz. śm.
12:30 D. W 50 rocz. ślubu Bronisławy i Stanisława Chmieluk z prośbą o bł. Boże i zdrowie na dalsze lata
16:00 G. Gorzkie Żale
19:00 G. Różaniec w intencji Ojczyzny


NIEDZIELA 20.03.2022 r.
III Niedziela Wielkiego Postu


PONIEDZIAŁEK 21.02.2022 r.
17:00 G.+ Józefa Nagler

WTOREK 22.03.2022 r.
17:00 G. + tatę Stefana i brata Ryszarda Ruckiego

ŚRODA 23.03.2022 r.
17:00 G. + Martę i Józefa Wojciechowskich i ich rodziców
18:00 D. Za parafian

CZWARTEK 24.03.2022 r.
17:00 G. + Ryszarda Łapę w 3 rocz. śm. i Stanisławę
17:30 G. + Barbarę Pachołek

PIĄTEK 25.03.2022 r.
16:30 G. Droga Krzyżowa
17:00 G. + ks. prałata Michała Drymajło
18:00 D. Droga krzyżowa
18:30 D. + Kazimierza Pliszewskiego w 12 rocz. śm. i zm. rodziców i braci
19:30 G. Droga krzyżowa

SOBOTA 26.03.2022 r.
17:00 G. + Stefanię Maruszej, rodziców i rodzeństwo
18:30 D. Za parafin

IV NIEDZIELA Wielkiego Postu 27.03.2022 r.
8:00 G. + Stanisławę Dereń of. róża p. Józefy Micygała
9:30 D. + Helenę i Edwarda Rawluk
11:00 G. Dziękczynna za Jakuba, Aleksandrę, Joannę z rodziną o dalszą opiekę Matki Bożej
12:30 D. + Wojciecha Pliszewskiego w 10 rocz. śm.
16:00 G. Gorzkie Żale
19:00 G. Różaniec w intencji Ojczyzny


NIEDZIELA 13.03.2022 r.
II Niedziela Wielkiego Postu


NIEDZIELA 13.03.2022 r.
8:00 G. + Jana Stawiarskiego w 27 rocz. śm.
9:30 D. + Stanisławę, Marzenę, Jana, Wacława Stobieckich
11:00 G. W intencji Bogu wiadomej
12:30 D. W 50 rocz. urodzin Renaty i 16 rocz. urodzin Kacpra dziękczynna z prośbą o zdrowie i bł. Boże
16:00 G. Gorzkie Żale
19:00 G. Różaniec w intencji Ojczyzny

PONIEDZIAŁEK 14.02.2022 r.
17:00 G.+ Matyldę i Kazimierza Chabło

WTOREK 15.03.2022 r.
17:00 G. + Jacka Wrońskiego

ŚRODA 16.03.2022 r.
17:00 G. + Paulinę i Stefana Rudzkich
18:00 D. + Irenę Gil

CZWARTEK 17.03.2022 r.
17:00 G. + Janinę Pachołek w 14 rocz. śm.

PIĄTEK 18.03.2022 r.
16:30 G. Droga Krzyżowa
17:00 G. + Halinę Bogusz w 24 rocz. śm., Jana, Wojciecha
18:00 D. Droga krzyżowa
18:30 D. + Dominika Gackowiec
19:30 G. Droga krzyżowa

SOBOTA 19.03.2022 r.
Św. Józefa Oblubieńca NMP – uroczystość
17:00 G. O Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego dla mężczyzn św. Józefa i ich rodzin

NIEDZIELA 20.03.2022 r.
8:00 G. + Józefa Pachołek
9:30 D. Dziękczynno-błagalna za męża, syna i wnuka
11:00 G. + Włodzimierza Korbal w rocz. śm.
12:30 D. + Józefa Niwę i Józefa Grabowskiego i zmarłych rodziców
16:00 G. Gorzkie Żale
19:00 G. Różaniec w intencji Ojczyzny


NIEDZIELA 06.03.2022 r.
I Niedziela Wielkiego Postu


NIEDZIELA 06.03.2022 r.
8:00 G. + Michała Dębowskiego w 49 rocz. śm.
9:30 D. + Jana i Wiesława Bernackich
11:00 G. Za parafian
12:30 D. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże bł. dla Karoliny z okazji 18 rocz. urodzin
16:00 G. Gorzkie Żale
19:00 G. Różaniec w intencji Ojczyzny

PONIEDZIAŁEK 07.02.2022 r.
17:00 G. + Leona Jakubek w 17 rocz. śm.

WTOREK 08.03.2022 r.
17:00 G. + rodziców, teściów, Romanę w 6 rocz. śm. i Jana Ziobrowskich i zmarłych z obu stron
17:30 G. + Barbarę Rudnicką

ŚRODA 09.03.2022 r.
17:00 G. + Ryszarda Rudzkiego 6 rocz.
18:90 D. + Antonina, Stefan, Józef, Elżbieta

CZWARTEK 10.03.2022 r.
17:00 G. O łaskę wiary i nawrócenie dla Piotra

PIĄTEK 11.03.2022 r.
16:30 G. Droga Krzyżowa
17:00 G. + Urszulę, Józefa, Iliaszczuk i zm. rodziców of. Teresa Krajewska
18:00 D. Droga krzyżowa
18:30 D. + Romana Rolnik
19:30 G. Droga krzyżowa

SOBOTA 12.03.2022 r.
17:00 G. + Stefana Mokrzyckiego w rocz. śm.

NIEDZIELA 13.03.2022 r.
8:00 G. + Jana Stawiarskiego w 27 rocz. śm.
9:30 D. + Stanisławę, Marzenę, Jana, Wacława Stobieckich
11:00 G.
12:30 D. W 50 rocz. urodzin Renaty i 16 rocz. urodzin Kacpra dziękczynna z prośbą o zdrowie i bł. Boże
16:00 G. Gorzkie Żale
19:00 G. Różaniec w intencji Ojczyzny


NIEDZIELA 27.02.2022 r.
VIII Niedziela Zwykła


NIEDZIELA 27.02.2022 r.
8:00 G. + Jacka Wrońskiego gregor.
9:30 D. + Kazimierza i Feliksa Mysiorek
11:00 G. + Ryszarda Łapę i Stanisławę Dereń
Chrzest:
– Oliwer Ryszarda Godek
12:30 D. O Boże bł. dla Tomka i Marcina w 25 rocz. urodzin
Chrzest:
– Karolina Hlambotska

PONIEDZIAŁEK 28.02.2022 r.
17:00 G. + Jacka Wrońskiego gregor.

WTOREK 01.03.2022 r.
17:00 G. + Jacka Wrońskiego gregor.

ŚRODA 02.03.2022 r. Środa Popielcowa
9:00 G. + Jacka Wrońskiego gregor.
17:00 G. + Annę, Gertrudę i zmarłych z rodziny
18:30 D. + Piotra Pliszewskiego w 1 rocz. śm.

CZWARTEK 03.03.2022 r.
17:00 G. + Jacka Wrońskiego gregor.

PIĄTEK 04.03.2022 r.
16:30 G. Droga Krzyżowa
17:00 G. + Rafała, Zbigniewa w rocz. śm.
18:00 D. Droga Krzyżowa
18:30 D. O zdrowie i bł. Boże dla Jacka Komarnickiego w 50 rocz. urodzin
19:30 G. Droga Krzyżowa

SOBOTA 05.03.2022 r.
16:30 G. Różaniec
17:00 G. + Matyldę i Kazimierza Chabło

I NIEDZIELA Wielkiego Postu 06.03.2022 r.
8:00 G. + Michała Dębowskiego w 49 rocz. śm.
9:30 D.+ Jana i Wiesława Bernackich
11:00 G. Za parafian
12:30 D. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże bł. dla Karoliny z okazji 18 rocz. urodzin
16:00 G. Gorzkie Żale


NIEDZIELA 20.02.2022 r.
VII Niedziela Zwykła


NIEDZIELA 20.02.2022 r.
8:00 G. + Leona Jakubek
9:30 D. + Józefa Nagler
11:00 G. + Jacka Wrońskiego gregor.
12:30 D. + Tadeusza Maciejewskiego w 5 rocz. śm
Chrzest:
– Helena Duś

PONIEDZIAŁEK 21.02.2022 r.
17:00 G. + Jacka Wrońskiego gregor.

WTOREK 22.02.2022 r.
17:00 G. + Jacka Wrońskiego gregor.

ŚRODA 23.02.2022 r.
17:00 G. + Jacka Wrońskiego gregor.
18:00 D. + Kazimierę Kieszek 3 rocz. śm.

CZWARTEK 24.02.2022 r.
17:00 G. + Jacka Wrońskiego gregor.

PIĄTEK 25.02.2022 r.
17:00 G. + Jacka Wrońskiego gregor.
18:00 D. + Pawła Błaszczyk w 5 rocz. śm.

SOBOTA 26.02.2022 r.
17:00 G. + Jacka Wrońskiego gregor.
18:00 D. + Stefana Nawara

NIEDZIELA 27.02.2022 r.
8:00 G. + Jacka Wrońskiego gregor.
9:30 D. + Kazimierza i Feliksa Mysiorek
11:00 G. + Ryszarda Łapę i Stanisławę Dereń
Chrzest:
– Oliwer Ryszarda Godek
12:30 D. O Boże bł. dla Tomka i Marcina w 25 rocz. urodzin


NIEDZIELA 13.02.2022 r.
VI Niedziela Zwykła


NIEDZIELA 13.02.2022 r.
8:00 G. + Katarzynę Dereń w 26 rocz. śm.
9:30 D. + Adama Półtorak w 17 rocz. śm. zmarłych rodziców i rodzeństwo
11:00 G. + Jacka Wrońskiego gregor.
12:30 D. + mamę Teresę Gierczak w 6 rocz. śm.
Chrzest:
– Klara Karolina Szaj

PONIEDZIAŁEK 14.02.2022 r.
9:00 G. + Jacka Wrońskiego gregor.

WTOREK 15.02.2022 r.
17:00 G. + Jacka Wrońskiego gregor.
17:30 G. + Jana Wąsiewicza

ŚRODA 16.02.2022 r.
17:00 G. + Jacka Wrońskiego gregor.
18:00 D. + Czesławę Nagler w rocz. śm., Jan, Elżbietę, Józefa, Janusza

CZWARTEK 17.02.2022 r
17:00 G. + Tomasza, Karolinę, Bronisława i zm. z rodz. Bernackich
17:30 G. + Jacka Wrońskiego gregor.

PIĄTEK 18.02.2022 r.
17:00 G. + Jacka Wrońskiego gregor.
18:00 D. + Grzegorza Tchórzowskiego w 1 rocz. śm.

SOBOTA 19.02.2022 r.
17:00 G. +Jacka Wrońskiego gregor.
17:30 G. + Stanisława Zych

NIEDZIELA 20.02.2022 r.
8:00 G. + Leona Jakubek
9:30 D. + Józefa Nagler
11:00 G. + Jacka Wrońskiego gregor.
12:30 D. + Tadeusza Maciejewskiego w 5 rocz. śm
Chrzest:
– Helena Duś


NIEDZIELA 06.02.2022 r.
V Niedziela Zwykła


NIEDZIELA 06.02.2022 r.
8:00 G. + Jacka Wrońskiego gregor.
9:30 D. + Stanisławę, Marzenę Stabicką
11:00 G. + Stanisławę i Edwarda Glądała, Franciszka Januszewicz
12:30 D. W 50 rocz. małżeństwa Ewy i Józefa Domaradzkich o bł. Boże dla dzieci i wnuków

PONIEDZIAŁEK 07.02.2022 r.
18:00 G. + Jacka Wrońskiego gregor.

WTOREK 08.02.2022 r.
17:00 G. + Jacka Wrońskiego gregor.

ŚRODA 09.02.2022 r.
17:00 G. + Jacka Wrońskiego gregor.
18:00 D. + Aleksandrę w 20 rocz. śm. i zmarłych z rodziny Zielińskich

CZWARTEK 10.02.2022 r.
17:00 G. + Jacka Wrońskiego gregor.
17:30 G. + Stanisławę Dereń

PIĄTEK 11.02.2022 r. NMP z Lourdes
17:00 G. + Jacka Wrońskiego gregor.
18:30 D. W int. chorych i cierpiących w parafii

SOBOTA 12.02.2022 r.
17:00 G. +Jacka Wrońskiego gregor.

NIEDZIELA 13.02.2022 r.
8:00 G. + Katarzynę Dereń w 26 rocz. śm.
9:30 D.+ + Adama Półtorak w 17 rocz. śm. zmarłych rodziców i rodzeństwo
11:00 G. + Jacka Wrońskiego gregor.
12:30 D. + mamę Teresę Gierczak w 6 rocz. śm.
Chrzest:
– Klara Karolina Szaj


NIEDZIELA 30.01.2022 r.
IV Niedziela Zwykła


NIEDZIELA 30.01.2022 r.
8:00 G. + Marię Sakowską gregor.
9:30 D. + Stuarda Denison
11:00 G. W int. Ewy Osińskiej z okazji urodzin i jej męża Filipa
12:30 D. + Tadeusza Daleckiego w rocz. śm.

PONIEDZIAŁEK 31.01.2022 r.
17:00 G. + Jana Kujawę

WTOREK 01.02.2022 r.
17:00 G. + Ignacego i Janinę Pachołek

ŚRODA 02.02.2022 r. Ofiarowanie Pańskie
17:00 G. + Jacka Wrońskiego gregor.
18:30 D. + Stanisława Wszelak w 3 rocz. śm. i zmarłych rodziców

CZWARTEK 03.02.2022 r.
16:00 – 17:00 Adoracja w intencji nowych powołań kapłańskich i zakonnych
17:00 G. + Jacka Wrońskiego gregor.

PIĄTEK 04.02.2022 r.
17:00 G. + Jacka Wrońskiego gregor.
18:30 D. Za parafian

SOBOTA 05.02.2022 r.
16:30 G. Różaniec
17:00 G. O zdrowie i bł. Boże dla Katarzyny , Tomasza oraz Kalinki i Szymona
17:30 G. +Jacka Wrońskiego gregor.

NIEDZIELA 06.02.2022 r.
8:00 G. + Jacka Wrońskiego gregor.
9:30 D. + Stanisławę, Marzenę Stabicką
11:00 G. + Stanisławę i Edwarda Glądała, Franciszka Januszewicz
12:30 D. W 50 rocz. małżeństwa Ewy i Józefa Domaradzkich o bł. Boże dla dzieci i wnuków


NIEDZIELA 23.01.2022 r.
III Niedziela Zwykła – Niedziela SŁOWA BOŻEGO


NIEDZIELA 23.01.2022 r.
8:00 G. + Marię Sakowską gregor.
9:30 D. + Józefa Nagler
11:00 G. + Ryszarda Łapę, Stanisławę Dereń
12:30 D. + Janinę Pązik o życie wieczne

PONIEDZIAŁEK 24.01.2022 r.
17:00 G. + Marię Sakowską gregor.

WTOREK 25.01.2022 r.
17:00 G. + Marię Sakowską gregor.
17:30 G. O łaskę zdrowia i cierpliwość w chorobie dla Barbary

ŚRODA 26.01.2022 r.
17:00 G. + Marię Sakowską gregor.

CZWARTEK 27.01.2022 r.
17:00 G. + Marię Sakowską gregor.

PIĄTEK 28.01.2022 r.
17:00 G. + Marię Sakowską Gregor
17:30 G. W rocz. śm Bronisławy i z zm. Antoniego, Franciszka, Tadeusza, Elżbietę Alicję

SOBOTA 29.01.2022 r.
17:00 G. + Marię Sakowską gregor.
17:30 G. + Karolnę Kozakiewicz.

NIEDZIELA 30.01.2022 r.
8:00 G. + Marię Sakowską gregor.
9:30 D. + Stuarda Denison
11:00 G. W int. Ewy Osińskiej z okazji urodzin i jej męża Filipa
12:30 D. + Tadeusza Daleckiego w rocz. śm.


NIEDZIELA 16.01.2022 r.
II Niedziela Zwykła


NIEDZIELA 16.01.2022 r.
8:00 G. + Franciszka i Stanisławę
9:30 D. Za parafian
11:00 G. + Marię Sakowską gregor
12:30 D. + mamę Genowefę Szeliga w 4 rocz. śm. i 37 rocz. śm Józefa

PONIEDZIAŁEK 17.01.2022 r.
17:00 G.+ Marii Sakowską gregor.
17:30 G. Kolędowa
19:00 D. Kolędowa

WTOREK 18.01.2022 r.
17:00 G. + Marię Sakowską gregor.
17:30 G. Kolędowa

ŚRODA 19.01.2022 r.
17:00 G. + Marię Sakowską gregor.

CZWARTEK 20.01.2022 r
17:00 G. + Marię Sakowską gregor.

PIĄTEK 21.01.2022 r.
17:00 G. + Marię Sakowską gregor.

SOBOTA 22.01.2022 r.
17:00 G. + Marię Sakowską gregor.
18:30 G. Za parafian

NIEDZIELA 23.01.2022 r.
8:00 G. + Marię Sakowską gregor.
9:30 D. + Józefa Nagler
11:00 G.+ Ryszarda Łapę
12:30 D. + Janinę Pązik o życie wieczne


NIEDZIELA 09.01.2022 r.
Niedziela Chrztu Pańskiego


NIEDZIELA 09.01.2022 r.
8:00 G. + Marię Sakowską gregor.
9:30 D. + Piotra Ryzakiewicz 2 rocz. śm.
11:00 G. + Jacka Wrońskiego
12:30 D. + Cecylię Szmata 4 rocz. śm.

PONIEDZIAŁEK 10.01.2022 r.
17:00 G.+ Marii Sakowską gregor.
17:30 G. Kolędowa
19:00 D. Kolędowa

WTOREK 11.01.2022 r.
17:00 G. + Marię Sakowską gregor.
17:30 G. Kolędowa
19:00 D. Kolędowa

ŚRODA 12.01.2022 r.
17:00 G. + Marię Sakowską gregor.
17:30 G. Kolędowa
19:00 D. Kolędowa

CZWARTEK 13.01.2022 r.
17:00 G. + Marię Sakowską gregor.
17:30 G. Kolędowa
19:00 D. Kolędowa

PIĄTEK 14.01.2022 r.
17:00 G. + Marię Sakowską gregor.
17:30 G. Kolędowa
19:00 D. Kolędowa

SOBOTA 15.01.2022 r.
17:00 G. + Marię Sakowską gregor.
17:30 G. Kolędowa.
19:00 D. Kolędowa

NIEDZIELA 16.01.2022 r.
8:00 G. + Franciszka i Stanisławę
9:30 D. Za parafian
11:00 G.+ Marię Sakowską gregor
12:30 D. + mamę Genowefę Szeliga w 4 rocz. śm. i 37 rocz. śm Józefa


NIEDZIELA 02.01.2022 r.
II Niedziela po Narodzeniu Pańskim


NIEDZIELA 02.12.2022 r.
8:00 G. + Marię Sakowską gregr.
9:30 D. Za parafian
11:00 G. + Zygmunta Klimowicza w 6 rocz. śm., rodziców i rodzeństwo z obu stron
12:30 D. + rodziców Stanisławę i Eugeniusza Remer i z rodziny Pilipów i Remerów

PONIEDZIAŁEK 03.01.2022 r.
17:00 G.+ Marię Sakowską gregor.
18:00 D. Kolędowa

WTOREK 04.01.2022 r.
17:00 G. + Marię Sakowską gregor.
18:00 D. Kolędowa

ŚRODA 05.01.2022 r.
17:00 G. + Marię Sakowską gregor.
18:00 D. Kolędowa

CZWARTEK 06.01.2022 r.
8:00 G. + Marię Sakowską gregor.
9:30 D. + W 1 rocz. śm. Józefa Haluch
11:00 G. O pomyślną operację dla Wiktorii i powrót do zdrowia
12:30 D. Za parafian
Chrzest:
– Alicja Urszula Świderska

PIĄTEK 07.01.2022 r.
17:00 G. + Marię Sakowską gregor.
18:30 D. + Marię Krauz

SOBOTA 08.01.2022 r.
17:00 G. + Marię Sakowską gregor.
18:00 D. Kolędowa

NIEDZIELA 09.12.2021 r.
8:00 G. + Marię Sakowską gregor.
9:30 D. + Piotra Ryzakiewicz 2 rocz. śm.
11:00 G. + Jacka Wrońskiego
12:30 D. + Cecylię Szmata 4 rocz. śm.


NIEDZIELA 26.12.2021 r.
Świętej Rodziny Jezusa, Maryi, Józefa


NIEDZIELA 26.12.2021 r.
8:00 G. + Janinę Szumigalską w 30 rocz. śm., Leontynę Kozakiewicz w rocz. śm.
9:30 D. W int Natalii w 9 rocz. urodzin o Boże bł. i potrzebne łaski
11:00 G. + Magdalenę, Juliana, Franciszka, Zofię Andrzeja, Władysława
12:30 D. + Grzegorza Tchórzewskiego
Chrzest:
– Lilianna Joanna Micla,
– Antonina Doroszewska

PONIEDZIAŁEK 27.12.2021 r.
17:00 G. + Janinę i Ignacego Pachołek
18:00 D. Msza św. kolędowa

WTOREK 28.12.2021 r.
17:00 G. + Jana Nagler w rocz. śm, Czesławę i Elżbietę
18:00 D. Msza św. kolędowa

ŚRODA 29.12.2021 r.
17:00 G. Za parafian
18:00 D. Msza św. kolędowa.

CZWARTEK 30.12.2021 r.
17:00 G. + Eugeniusza Bożek rodziców i rodzeństwo

PIĄTEK 31.12.2021 r.
15:00 G. Dziękczynna za otrzymane łaski w mijającym roku
17:00 D. Dziękczynna za otrzymane łaski w mijającym roku

SOBOTA 01.12.2022 r. Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi
9:30 D.+ Sebastiana Kaczorowskiego
11:00 G. + Marię Sakowską gregor.
12:30 D. Za parafian
17:00 G. + Grzegorza Kozakiewicz

NIEDZIELA 02.12.2022 r.
8:00 G. + Marię Sakowską gregr.
9:30 D. Za parafian
11:00 G.+ Zygmunta Klimowicza w 6 rocz. śm., rodziców i rodzeństwo z obu stron
12:30 D. + rodziców Stanisławę i Eugeniusza Remer i z rodziny Pilipów i Remerów


NIEDZIELA 19.12.2021 r.
IV Niedziela Adwentu


NIEDZIELA 19.12.2021 r.
8:00 G. O Boże bł. i potrzebne łaski dla ks. Krzysztofa
9:30 D. + rodziców Krystynę, Tomasza, Kazimierza, Juliana
11:00 G. W 50 rocz. ur. Grzegorza i 8 rocz. Nikoli o zdrowie i bł. Boże
12:30 D. + Zofię i Kazimierza Denys i zm. z rodziny Niżyńskich i Nowackich

PONIEDZIAŁEK 20.12.2021 r.
8:30 G. Za parafian
10:00 D. + ks. Tadeusza Taudul
17:30 G. + Genowefę Przeździęk
19:00 D. + Bożenę Stępień

WTOREK 21.12.2021 r.
8:30 G. + Genowefę Przeździęk of. róża p. Bronisławy Nagler
10:00 D. + Za parafian
17:30 G. + Józefa Nagler
19:00 D. O Boże bł. dla członków róży p. Elżbiety Niedźwiedź i wytrwałość w podjętych zobowiązaniach

ŚRODA 22.12.2021 r.
17:00 G. + Ryszarda Łapę.
18:00 D. + Krystynę Ziobrowską of. córka

CZWARTEK 23.12.2021 r.
17:00 G. + Franciszka i Stanisławę

PIĄTEK 24.12.2021 r.
22:00 D. Za parafian
24:00 G. Za parafian

SOBOTA 25.12.2021 r.
9:30 D. Dziękczynna zo otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Elżbiety i Bogusława Kuropatnickich w 20 rocz. małżeństwa
11:00 G. Za parafian
12:30 D. + Kazimierę i Szczepana Kierzek

NIEDZIELA 26.12.2021 r.
8:00 G. + Janinę Szumigalską w 30 rocz. śm., Leontynę Kozakiewicz w 3 rocz. śm.
9:30 D. W int Natalii w 9 rocz. urodzin o Boże bł. i potrzebne łaski.
11:00 G. + Magdalenę, Juliana, Franciszka, Zofię Andrzeja
12:30 D. + Grzegorza Tchórzewskiego
Chrzest:
– Lilianna Joanna Micla,
– Emilia Oliwia Olejarczyk,
– Antonina Doroszewska


NIEDZIELA 12.12.2021 r.
III Niedziela Adwentu


NIEDZIELA 12.12.2021 r.
8:00 G. + Stanisława Smolak jego rodziców i rodzeństwo
9:30 D. + Józefa Ninwę w rocz. śm. i zmarłych z rodziny
11:00 G. Za parafian
12:30 D. + Marię i Jana Krauz

PONIEDZIAŁEK 13.12.2021 r.
17:00 G.+ Teklę, Mariana, Adama Muchalskich
18:00 D. Za parafian

WTOREK 14.12.2021 r.
17:00 G. + Janusza, Bogusława, Bogusłswę Łoboda, rodziców Marię i Mieczysława

ŚRODA 15.12.2021 r.
17:00 G. O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Katarzyny
18:00 D. +Małgorzatę Gielec

CZWARTEK 16.12.2021 r.
17:00 G. + Dorotę Stadnicką w 2 rocz. śm.

PIĄTEK 17.12.2021 r.
17:00 G. + Dziękczynna za otrzymane łaski w rodzinie Michalskich
18:00 D. + Jana Gielec

SOBOTA 18.12.2021 r.
17:00 G. + Stanisławę Marszałek of. róża p. Marii Chabło

NIEDZIELA 19.12.2021 r. IV niedziela Adwentu
8:00 G. O Boże bł. i potrzebne łaski dla ks. Krzysztofa
9:30 D. + rodziców Krystynę, Tomasza, Kazimierza
11:00 G. W 50 rocz. ur. Grzegorza i 8 rocz. Nikoli o zdrowie i bł. Boże
12:30 D. + Zofię i Kazimierza Denys i zm. z rodziny Niżyńskich i Nowackich


NIEDZIELA 05.12.2021 r.
II Niedziela Adwentu


NIEDZIELA 05.12.2021 r.
8:00 G. + Jana i Annę
9:30 D. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o bł. Boże dla Marty z okazji urodzin
11:00 G. Za parafian
12:30 D. + rodziców Franciszka i Franciszkę Chmieluk

PONIEDZIAŁEK 06.12.2021 r.
17:00 G.+ Mikołaja, Genowefę, Józefa, Jana, Kazimierza, Bolesława z rodziny Ciesielsich
18:00 D. Za parafian

WTOREK 07.12.2021 r.
17:00 G. + Ludwikę, Edwarda ich rodziców i zmarłych z rodziny

ŚRODA 08.12.2021 r. Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP
17:00 G. O łaskę zdrowia i cierpliwość w chorobie dla Haliny
18:00 D. + Andrzeja, Franciszka, Stanisława, Antoninę, Stanisławę, Halinę z rodziny Majchrzak i Nowacki Mariana, Józefa, Wiktorię, Annę z rodziny Chwasty i Laskowscy

CZWARTEK 09.12.2021 r
17:00 G. +Marię i Tadeusza Łach

PIĄTEK 10.12.2021 r.
17:00 G. + Stefana Stanisławskiego w 1 rocz. śm.
18:00 D. Dziękczynna za otrzymane łaski dla Bogusława

SOBOTA 11.12.2021 r.
17:00 G. + Jacka Wrońskiego

NIEDZIELA 12.12.2021 r.
8:00 G. + Stanisława Smolak jego rodziców i rodzeństwo
9:30 D. + Józefa Ninwę w rocz. śm. i zmarłych z rodziny
11:00 G. Za parafian
12:30 D. + Marię i Jana Krauz


NIEDZIELA 28.11.2021 r.
I Niedziela Adwentu


NIEDZIELA 28.11.2021 r.
8:00 G. Za parafian
9:30 D. W 10 rocz. śm. Haliny i wszystkich zmarłych z rodziny
11:00 G. + Jacka Wrońskiego
12:30 D. + Julia i Karol Płoch of. Tadeusz i Eugeniusz Płoch

PONIEDZIAŁEK 29.11.2021 r.
17:00 G.+ Ignacego Pachołek w 31 rocz. śm.
18:00 D. Za parafian

WTOREK 30.11.2021 r.
17:00 G. + z rodziny Kozaczewskich i Biegańskich

ŚRODA 01.12.2021 r.
17:00 G. + Roberta i Krzysztofa
18:00 D. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o bł. Boże dla Jakuba w 4 rocz. urodzin

CZWARTEK 02.12.2021 r.
17:00 G. +Stanisławę Marszałek of. Bogdan i Anna Stępień

PIĄTEK 03.12.2021 r.
17:00 G. + Franciszka i Wiesławę
18:30 D. + Jana Kaśków i Katarzynę Wojtuń

SOBOTA 04.12.2021 r.
16:30 G. Różaniec
17:00 G. W rocz. śm. Barbary i Stanisława Skrok oraz za rodziców z obu stron

NIEDZIELA 05.12.2021 r.
8:00 G. + Jana i Annę
9:30 D. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o bł. Boże dla Marty z okazji urodzin
11:00 G. Za parafian
12:30 D. + rodziców Franciszka i Franciszkę Chmieluk


NIEDZIELA 21.11.2021 r.
XXXIII Niedziela – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata


NIEDZIELA 21.11.2021 r.
8:00 G. Marię i Franciszka Fugol
9:30 D. + Stanisława Olszewskiego w 1 rocz. śm.
11:00 G. O zdrowie i bł. Boże dlaKalinki z okazji 5 rocz. urodzin i Szymona z okazji 3 rocz. urodzin oraz ich rodziców
12:30 D. + Pawła Piekarskiego w 8 rocz. śm.
Chrzest:
– Tymon Karcz

PONIEDZIAŁEK 22.11.2021 r.
17:00 G.+ Władysława, Katarzynę, Mariana, Honoratę, Marię, Rozalię oraz ich rodziców

WTOREK 23.11.2021 r.
17:00 G. + Jana Walisiuk

ŚRODA 24.11.2021 r.
17:00 G. + Ryszarda Łapa
18:00 D. W 18 rocz. urodzin Zuzanny i 40 rocz. urodzin Marii

CZWARTEK 25.11.2021 r.
17:00 G. + Tadeusza i Martę

PIĄTEK 26.11.2021 r.
17:00 G. + Leona Wieczorkowskiego i Katarzynę i zmarłych ich rodziców
18:00 D. + Elżbietę Żygadło

SOBOTA 27.11.2021 r.
17:00 G. + Czesława Kozakiewicz w rocz. śm.

NIEDZIELA 28.11.2021 r. I niedziela Adwentu
8:00 G. Za parafian
9:30 D. W 10 rocz. śm. Haliny i wszystkich zmarłych z rodziny
11:00 G. + Jacka Wrońskiego
12:30 D. + Julia i Karol Płoch of. Tadeusz i Eugeniusz Płoch


NIEDZIELA 14.11.2021 r.
XXXII Niedziela Zwykła


NIEDZIELA 14.11.2021 r.
8:00 G. + Stanisławę Marszałek of. syn Stanisław z wnukami
9:30 D. Za dusze w czyśćcu cierpiące
11:00 G. + Marię i Tadeusza Łach
12:30 D. + Piotra Ryzakiewicz
Chrzest:
– Marina Bianka Jarosik

PONIEDZIAŁEK 15.11.2021 r.
17:00 G.+ Bolesław, Weronikę Wrońskich i zmarłych z rodziny

WTOREK 16.11.2021 r.
17:00 G. + Matyldę, Kazimierza Chabło i zmarłych z rodziny Dereń i Bernackich

ŚRODA 17.11.2021 r.
17:00 G. + Janinę i Ignacego Pachołek i ich rodziców i zmarłych z rodziny
18:00 D. + Justynę i Jana i ich rodziców

CZWARTEK 18.11.2021 r.
17:00 G. W 2 rocz. urodzin Daniela i jego taty Piotra

PIĄTEK 19.11.2021 r.
17:00 G. + Janusz Rudzkiego i zmarłych z rodziny
18:00 D. W int. Izabeli Gałka z okazji 39 rocz. urodzin

SOBOTA 20.11.2021 r.
17:00 G. + z rodziny Sakowskich i Różowskich

NIEDZIELA 21.11.2021 r. Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata
8:00 G. + Marię i Franciszka Fugol
9:30 D. + Stanisława Olszewskiego w 1 rocz. śm.
11:00 G. O zdrowie i bł. Boże dla Kalinki z okazji 5 rocz. urodzin i Szymona z okazji 3 rocz. urodzin oraz ich rodziców
12:30 D. + Pawła Piekarskiego w 8 rocz. śm.
Chrzest:
– Tymoteusz Karcz


NIEDZIELA 07.11.2021 r.
XXXII Niedziela Zwykła


NIEDZIELA 07.11.2021 r.
8:00 G. + Józefę i Czesława Malawskich rodziców i rodzeństwo
9:30 D. + Stefana Błaszczyk w 2 rocz. śm.
11:00 G. + Stanisławę Marszałek of. Urszula Marszałek Kulczycka
12:30 D. + W 10 rocz. śm. Mariana Szczęch
Chrzest:
– Stanisław Bierkowski,
– Izabela Kurzynowska,
– Julian Aleksander Zięcina
16:00 G. Próba bierzmowanych

PONIEDZIAŁEK 08.11.2021 r.
17:00 G.+ Leona, Katarzynę, Wojciecha Jakubek, Stanisławę, Antoniego Bartosiewicz

WTOREK 09.11.2021 r.
17:00 G. + Józefa i zmarłych z rodziny Nagler i Grela

ŚRODA 10.11.2021 r.
17:00 G. + Joannę i Jana Szymków i ich rodziców
18:00 D. + Pawła Basta tatę Huberta of. Hubert Wawrzyniecki z mamą

CZWARTEK 11.11.2021 r.
17:00 G. + Jana i zmarłych z rodziny Hołowatych i Maderów
18:00 D. + Romualda Zawadzki of. brat cioteczny Andrzej Juszczyk z rodziną z Krakowa

PIĄTEK 12.11.2021 r.
18:00 G. W int. młodzieży przyjmującej sakrament bierzmowania

SOBOTA 13.11.2021 r.
17:00 G. + Stefana, Mariannę, Ryszarda, Rafała, Helenę

NIEDZIELA 14.11.2021 r.
8:00 G. + Stanisławę Marszałek of. syn Stanisław z wnukami
9:30 D. Za dusze w czyśćcu cierpiące
11:00 G. + Marię i Tadeusza Łach
12:30 D. + Piotra Ryzakiewicz
Chrzest:
– Marina Bianka Jarosik


NIEDZIELA 31.10.2021 r.
XXXI Niedziela Zwykła


NIEDZIELA 31.10.2021 r.
8:00 G. Za parafian
9:30 D. W int. zm. rodziców, teściów, siostry, szwagra i potrzebujących modlitwy z rodzin Jakubowskich, Niedźwiedziów, Ślęzaków
11:00 G. + Cecylię Dąbrowską
12:30 D. + Wiesława Miszczuka
Chrzest:
– Jan Józefiak
– Lena Joanna Mikołajewska
– Jakub Mikołajewski
– Helena Duś
16:00 G. Różaniec

PONIEDZIAŁEK 01.11.2021 r. Wszystkich Świętych
8:00 G. + rodziców Anielę, Andrzeja oraz rodzeństwo
9:30 D. + Stefana, Pawła i zmarłych z rodziny
11:30 D. Za wszystkich wiernych zmarłych
14:00 G. Za wszystkich wiernych zmarłych

WTOREK 02.11.2021 r. Wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych
14:30 D. Wypominki i Msza św.
17:00 G. Wypominki i Msza św.

ŚRODA 03.11.2021 r.
16:30 G. Wypominki i Msza św.
18:00 D. Wypominki i Msza św.

CZWARTEK 04.11.2021 r.
16:30 G. Wypominki i Msza św.
18:00 D. Wypominki i Msza św.

PIĄTEK 05.11.2021 r.
17:00 G. + Mieczysława, Rozalię, Władysława i ich rodziców
18:30 D. + Tadeusza jego rodziców i rodzeństwo

SOBOTA 06.11.2021 r.
14:00 D. Ślubna Marta Kwiecień – Marcin Parol
Chrzest:
– Aleksandra Urszula Parol
17:00 G. + Józefa w 9 rocz. śm., Genowefę Rybaków zmarłych z ich rodzin

NIEDZIELA 07.11.2021 r.
8:00 G. + Józefę i Czesława Malawskich rodziców i rodzeństwo
9:30 D. + Stefana Błaszczyk w 2 rocz. śm.
11:00 G. + + Stanisławę Marszałek of. Urszula Marszałek Kulczycka
12:30 D. W 10 rocz. śm. Mariana Szczęch
Chrzest:
– Stanisław Bierkowski,
– Izabela Kurzynowska,
– Julian Aleksander Zięcina
16:00 G. Nieszpory


NIEDZIELA 24.10.2021 r.
XXX Niedziela Zwykła


NIEDZIELA 24.10.2021 r.
8:00 G. + z róży p. Bronisławy Nagler i ich rodzin.
9:30 D. + Jana i Monikę Grabskich.
Chrzest:
– Aleksander Józefowicz.
11:00 G. + Ryszarda Łapę
12:30 D. W 50 rocz. urodzin Artura Noweta o bł. Boże, dary Ducha Świętego zdrowie na dalsze lata życia
Chrzest:
– Jan Adam Lis
– Wiktoria Maria Czerwińska
– Julia Natalia Zielińska

PONIEDZIAŁEK 25.10.2021 r.
17:00 G. + Edwarda, Stefanię Rutka, Zofię, Adama, Bronisławę

WTOREK 26.10.2021 r.
17:00 G. + Marię Niedźwiecką w 32 rocz. śm., Czesława, Rafała, Zbigniewa

ŚRODA 27.10.2021 r.
17:00 G. + Przemysława
18:30 D. + Mariana Gałus w 5 rocz. śm.

CZWARTEK 28.10.2021 r.
17:00 G. + Tadeusza Łach

PIĄTEK 29.10.2021 r.
17:00 G. + Monikę Pisula w rocz. śm.
18:30 D. O Boże bł. dla dzieci z róży różańcowej i ich rodziców

SOBOTA 30.10.2021 r.
17:00 G. O zdrowie i bł. Boże z okazji imienin
Chrzest:
– Aleksandra Kominiak

NIEDZIELA 31.10.2021 r.
8:00 G. Za parafian
9:30 D. W int. zm. rodziców, teściów, siostry, szwagra i potrzebujących modlitwy z rodzin Jakubowskich, Niedźwiedziów, Ślęzaków
11:00 G. + Cecylię Dąbrowską
12:30 D. + Wiesława Miszczuka
Chrzest:
– Jakub Kataryńczuk
– Jan Józefiak
– Lena Joanna Mikołajewska
– Jakub Mikołajewski
– Helena Duś
16:00 G. Różaniec


NIEDZIELA 17.10.2021 r.
XXIX Niedziela Zwykła


NIEDZIELA 17.10.2021 r.
8:00 G. + z róży p. Marii Chabło i ich rodzin
9:30 D. + Antoniego, Franciszkę, Cecylię, Lucjana, Zygmunta, Stefana, Włodzimierza, Tadeusza Rosińskich
11:00 G. Wynagradzająca Sercu Jezusowemu za grzechy w rodzinach
12:30 D. W int Marty w 25 rocz. urodzin z dziękczynieniem za dar życia z prośbą o umocnienie w wierze i łaskę doświadczenia Bożej miłości
Chrzest:
– Wojciech Edward Płomiński
16:00 G. Różaniec

PONIEDZIAŁEK 18.10.2021 r.

WTOREK 19.10.2021 r.
17:00 G. + Józefę i Jana Maślanka i rodziców z obu stron

ŚRODA 20.10.2021 r.
18:00 G. + Janinę i Ignacego pachołek i ich rodziców
18:30 D. + Romualda Zawadzki of. rodzina Karwików z Zalesia

CZWARTEK 21.10.2021 r.
17:00 G. + Stanisława i Marię Włodyka i ich rodziców

PIĄTEK 22.10.2021 r.
9:00 G. + Władysława, rodziców Weronikę i Kazimierza, Teklę i Stanisława oraz rodzeństwo

SOBOTA 23.10.2021 r.
17:00 G. + Włodzimierza, Bronisława, Zofię Korbal, Zofię, Michała Wołoskowskich i zmarłych z rodziny
17:30 G. + Stanisławę Marszałek

NIEDZIELA 24.10.2021 r.
8:00 G. + z róży p. Bronisławy Nagler i ich rodzin
9:30 D. + Jana i Monikę Grabskich
Chrzest:
– Aleksander Józefowicz
11:00 G + Ryszarda Łapę
12:30 D. W 50 rocz. urodzin Artura Noweta o bł. Boże, dary Ducha Świętego zdrowie na dalsze lata życia
Chrzest:
– Jan Adam Lis
– Wiktoria Maria Czerwińska
– Julia Natalia Zielińska


NIEDZIELA 10.10.2021 r.
XXVIII Niedziela Zwykła


NIEDZIELA 10.10.2021 r. Dzień Papieski
8:00 G. + z róży p. Teresy Smolak i ich rodzin
9:30 D. + Annę, Józefa, synów i wnuka
11:00 G. + z rodziny Boguszów, Zychów, Sidorowiczów i Szotów
12:30 D. O zdrowie i bł. Boże dla rodziny Gałus
Chrzest:
– Natalia Elżbieta Kosińska
16:00 G. Różaniec

PONIEDZIAŁEK 11.10.2021 r.
17:00 G. + W 20 rocz. śm. Aleksandra Marszałek i za Stanisławę

WTOREK 12.10.2021 r.
17:00 G. W int. rodziny Turczyńskich o zdrowie i bł. Boże
18:30 D. + Krzysztofa Graba of. rodzina Gackowców

ŚRODA 13.10.2021 r.
18:00 G. + Jacka Wrońskiego
18:30 D. Nowenna fatimska

CZWARTEK 14.10.2021 r.
17:00 G. + Helenę Grażynę Zakręta

PIĄTEK 15.10.2021 r.
17:00 G. + Józefa Nagler
18:30 D. + Krzysztofa Graba of. Ula i Marek z Syrzelna

SOBOTA 16.10.2021 r. św. Jadwigi Śląskiej
17:00 G. + Wojciecha, Katarzynę, Leona Jakubek, Stanisławę, Antoniego Bartosiewicz

NIEDZIELA 17.10.2021 r.
8:00 G. + z róży p. Marii Chabło i ich rodzin
9:30 D. + Antoniego, Franciszkę, Cecylię, Lucjana, Zygmunta, Stefana, Włodzimierza, Tadeusza Rosińskich
11:00 G. Wynagradzająca Sercu Jezusowemu za grzechy w rodzinach
12:30 D. W int Marty w 25 rocz. urodzin z dziękczynieniem za dar życia z prośbą o umocnienie w wierze i łaskę doświadczenia Bożej miłości
Chrzest:
– Wojciech Edward Płomiński
16:00 G. Różaniec